Sunshine podpoří sirotky

Vydáno 01.12.2007 | autor: redakce

Kapela Sunshine, která odehraje poslední koncert v tomto roce 6. prosince v pražském Lucerna Music Baru, se rozhodla využít tohoto vystoupení k podpoře vzdělávání sirotků a chudých dětí z Nepálu a Indiie.

Sunshine podpoří sirotky Sunshine podpoří sirotky

Všichni hosté, akreditovaní novináři a fotografové zaplatí u vstupu příspěvek ve výši 50 Kč. Celý výtěžek placeného guestlistu bude předán nadačnímu fondu Samaya, který 4. prosince otevírá Galerii Senzor, jež bude prodávat umělecká díla a získané peníze bude používat k efektivní podpoře nepálských a indických dětí.Sunshine galerii poskytli také "králičí hlavy" ze svého videoklipu k songu Top Top Radio!
"Cílem Nadačního fondu Samaya je dlouhodobá a efektivní podpora sociálně, kulturně a humanitárně potřebných projektů v Nepálu a v Indii. Projekt podporuje výstavbu škol pro sirotky a děti z nejchudších rodin. Vychází z přesvědčení, že zpřístupnění vzdělání nejchudším je dlouhodobě tou nejúčinnější investicí," říká Petr Mikulášek, hlavní koordinátor tohoto projektu.
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím