Kylie slibuje průkopnickou show

Vydáno 17.12.2007 | autor: redakce

Australská zpěvačka Kylie Minogue vystoupí 12. května 2008 v pražské Sazka Areně a celé turné prý bude "radostné a průkopnické".

Kylie slibuje průkopnickou show Kylie slibuje průkopnickou show

Kylie Minogue vyrazí propagovat novou desku X. V rámci turné slibuje úplně jiný koncept koncertů, než jaký představila na comebackovém turné Showgirl Homecoming. "Bude to nová zkušenost jak pro mě, tak pro fanoušky. Eklektický hudební mix na albu X mi dovoluje vytvořit show, která bude radostná a průkopnická," slibuje zpěvačka.Turné začne 6. května v Paříži a napříč Evropou dorazí 26. června na Britské ostrovy, kde se Kylie postupně představí v Belfastu, Glasgow, Manchesteru a Londýně. Do pražské Sazka Areny přijede Kylie z Frankfurtu, pokračovat pak bude do Vídně. "Deska a turné X bude pohledem do budoucnosti, ale samozřejmě budu zpívat také staré oblíbené písničky. Už se nemůžu dočkat," podotýká Australanka.

www.kyliekonnect.com
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím