Čeští beatboxeři plánují nové album

Vydáno 11.03.2008 | autor: redakce

Po loňském úspěchu debutové desky Beat Apetit se Beam label rozhodl pokračovat ve spolupráci s partou Jaro Cossiga & FanyNasty.

Čeští beatboxeři plánují nové album ČeÅ¡tí beatboxeři plánují nové album

Producentem hudební části mezinárodního projektu Hop'n'Nob bude opět Jaro Cossiga a deska by měla vyjít na jaře 2008. Bonusem celého CD bude také video záznam, který bude natáčet jeden z nejlepších českých beatboxerů Nasty. Video bude dokumentovat vznik CD Hop'n'Nob, setkání s legendárními beatboxery, život dnešní generace nejen černých hiphoperů, všední život v Brooklynu a bude o lidech, kteří měli chuť spolupracovat s českými beatboxery.Vzhledem k tomu, že Jaro Cossiga je beatboxer-producent, není potřeba pochybovat o tom, že deska bude zase postavená z větší části na vysamplovaných beatboxových zvucích. Taky to ale neznamená, že deska bude čistě beatboxová. Tentokrát si za zdroje svých zvuků vybral kolegy z Beatboxer Entertainment v čele s Kidem Luckym, coby zakladatelem této newyorské beatboxové organizace.

Vedle toho je tu spousta muzikantů a hudebních producentů, kteří také zasáhnou do konečného playlistu. Na mikrofonu se vystřídá řada undergroundových MCs kolem Rabbiho Darkside, který už hostoval na debutu Beat Apetit.
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím