Majálesová Pavlač podvanácté

Vydáno 17.04.2008 | autor: redakce

Tradiční multižánrový festival, který oslavuje konec semestru, je otevřený nejen studentům a pedagogům Fakulty sociálních věd Karlovy univerzity. Letos se uskuteční 22. dubna ve fakultní budově Hollar v Praze.

Majálesová Pavlač podvanácté Majálesová Pavlač podvanácté

Letos poběží na dvou scénách takřka nepřetržitý program. Scéna v atriu bude vyhrazena kapelám nejrůznějších stylů a žánrů: melodický rock v čele s charismatickou a energickou zpěvačku, to je Pankix. Česko-albánské funky groovy, které vás nenechají nehybně stát, přivezou liberečtí showmani Hitfakers, klasické rock’n’rolly v moderním kabátě hraje Caktus showband.Nebude chybět ani tradiční účastník Pavlače, folk-rockový Hromosvod. Mezitím se na druhé scéně bude střídat divadelní umění s filmovým: soubor Antonín D. S. se představí s Menší intelektuální veselicí, českobudějovický Arte della Tlampač hned dvě čísla: Vakoptakoještěr z prostředí netradiční psychiatrické léčebny a sektářské Nech mé kozy být, mám je rád.

Divadelní společnost Výhodná kráva zinscenuje politicko-hudebně-satirické představení 50-70-90 aneb všechno už tu bylo, Klub uměleckých katastrof uvede své Komunikační etudy. Z filmařského řemesla a umění se můžete těšit na pásmo krátkých filmů z dílen filmových škol, připravené ve spolupraci s iShorts, i na vybrané výsledky televizní tvorby studentů žurnalistiky, ve volných chvílích zhlédněte výstavu fotografické sekce fakulty. Vstupné dobrovolné.

www.pavlac.cz
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím