Majáles: studentské oslavy se blíží

Vydáno 22.04.2008 | autor: redakce

Na koupališti Džbán, kde budou oslavy Pražského Majálesu vrcholit, se studenti kromě volby krále a koncertů kapel mohou těšit i na mnoho soutěží.

Majáles: studentské oslavy se blíží Majáles: studentské oslavy se blíží

O post letošního Krále Majálesu se uchází studenti tří významných pražských vysokých školy: VŠE, ČVUT a UK. Profily kandidátů a jejich programy budou zveřejněny v nejbližších dnech. Podle výsledků ankety z minulého roku se volba odehraje přímo na místě a oproti volbám do českého parlamentu se lístky nebudou sčítat, ale vážit. Nový král tak vystřídá Kampusáka z UK, který svůj vítězný program minulý rok postavil na boji za nový kampus Univerzity Karlovy.Na Pražském Majálesu se letos bude moci každý zocelit a zabojovat v několika soutěžích, vyzkoušet svoji rovnováhu v lanovém centru nebo se pořádně vydovádět na koncertě některé z vystupujících kapel. Pódia budou jako obvykle dvě a kapel téměř dvě desítky. Kompletní line-up bude zveřejněn během několika dní na www.majales.cz. Mezi potvrzené kapely patří Chinaski, Skyline, Support Lesbiens, David Koller, The Prostitutes.

Akce proběhne 30. dubna na pražském koupališti Džbán.
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím