Sway: mistr britského rapu v Praze

Vydáno 12.05.2008 | autor: redakce

Sway DaSafo se v posledních letech stal jedním z nejopěvovanějších MCs, který v Anglii působí, a 20. května to rozjede v pražském Lucerna Music Baru.

Sway: mistr britského rapu v Praze Sway: mistr britského rapu v Praze

Svoji kariéru pořádně rozehrál někdy kolem roku 2004, kdy vydal mixtape This Is My Promo Vol. 1. Vše završil debutovou deskou This Is My Demo s několika hity jako Products, Little Derek nebo Flo' Fashion a asi nejznámějším remixem Up Ur Speed. Sway proslul povedenými remixy známých skladeb (Keep On Calling od Akona) nebo hostováním u známých popových interpretů (Jamelia).Sway DaSafo ale kromě svého specifického projevu přináší do hry zajímavě zpracovanou každodennost a normální příběhy, které doplňuje hrou se svojí vlastní flow. Neodměňují ho za to jen posluchači, v minulosti byl oceněn například jednou MOBO Award, či BET Award za Best UK Hip Hop Act.
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím