Iva Frühlingová zazpívá v Kosovu

Vydáno 19.05.2008 | autor: redakce

Iva Frühlingová i s kapelou navštíví 12. kontingent AČR v silách KFOR v Kosovu. Akci zastřešuje ministerstvo obrany, které Ivu oficiálně pozvalo. Koncert je naplánován na 3. června.

Iva Frühlingová zazpívá v Kosovu Iva Frühlingová zazpívá v Kosovu

Koncert v Kosovu proběhne ve večerních hodinách na vojenské základně Šajkovac. Hned druhý den se Iva vrací domů. ,,Když mi o koncertu v Kosovu poprvé telefonoval manažer Artur Kaiser, měla jsem nejprve strach, to přiznávám. Přeci jen jde o zemi, kde není úplný klid. Pak jsme si ale s kluky z kapely řekli, proč ne, třeba to bude legrace, a dneska se do Kosova moc těšíme.Naši vojáci odvádějí na Balkáně dobrou práci a my je rádi přijedeme trochu povzbudit,“ řekla Iva Frühlingová. ,,Ještě než odletíme do Prištiny, čeká nás během května jarní miniturné v Čechách a na Moravě,“ dodala zpěvačka. Po miniturné již začne festivalová sezóna, Iva Frühlingová by měla absolvovat například festivaly Mezi ploty, VOTVÍRÁK, Mohelnice, Sázavafest, ZAVÍRÁK a další.

Jarní miniturné Ivy Frühlingové:

21. 5. Plzeň, Buena Vista
22. 5. Praha, Palác Akropolis
28. 5. Brno, Fléda
29. 5. Liberec, Lidové sady
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím