Romantické Noci v Rodanthe

Vydáno 12.06.2008 | autor: redakce

Romantická komedie Noci v Rodanthe, která vychází z bestselleru Nicholase Sparkse, vypráví příběh Adrienne Willis - ženy, jejíž život ovládl chaos. Premiera u nás se uskuteční 16. října.

Romantické Noci v Rodanthe Romantické Noci v Rodanthe

Adrienne si jednoho dne vyjede do přístavního městečka Outer Banks v Severní Karolíně za svým přítelem, který vlastní malý hotel s restaurací. Vyčerpaná doufá, že si na cestě odpočine a promyslí si, jak vyřešit ty spousty problémů, které ji obklopují. Největší trable jí dělá záletný manžel, který se chce vrátit domů, a nezvladatelná dospívající dcera.Krátce po příjezdu do Rodanthe se Adrienne dozví, že se k městu blíží velká bouře. Jediným hostem hotelu je Dr. Paul Flanner (Richard Gere), který neuniká před svým okolím, ale především sám před sebou. Díky bouři se oba ztracenci sblíží, prožijí spolu víkend plný kouzelných chvil a tím odstartují romanci, která poznamená celý jejich život.

www.nightsinrodanthe.com

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Nick Cave v kinech SOUTĚŽ: Bicep v Roxy SOUTĚŽ: Med School s Etherwoodem SOUTĚŽ: soutěž Rock Meets Classic SOUTĚŽ: The Offenders v Rock Café
Banner
zavřít