Keltská noc vypukne již o víkendu

Vydáno 04.08.2008 | autor: redakce

O víkendu 8. až 9. srpna se v Krkonoších uskuteční již 13.ročník hudební přehlídky Keltská noc. V Harrachově zahrají No Name, Fanánek, Sham 69 a řada dalších.

Keltská noc vypukne již o víkendu Keltská noc vypukne již o víkendu

V pátek se začíná ve 12:00 a postupně se představí N.V.Ú, Jana Lota, Apple juice, Lety mimo, Prouza, Son Caliente (Cuba), Mňága a Žďorp, Krucipüsk, Wohnout, No Name (SK), Divokej Bill. Právě rozpadlou slovenskou skupinu Peha nahradí černý kůň letošní festivalové sezóny Fanánek a Synové výčepu. Leader skupiny Tři sestry se po smrti Františka Sahuly ujal osiřelých Synů výčepu a nazkoušeli spolu Sahulovy písně.V sobotu se na podiu objeví Muerti, De Bill Heads, MZH, Mordors Gang, Doctor P.P., Prohrála v kartách, Totální nasazení, E!E, Slobodná Európa (SK). K vrcholům večera budou zajisté patřit vystoupení Jaroslava Uhlíře a zahraničních hostů, skupin Mad Sin (D) a SHAM 69. O finále sobotního večera se již tradičně postará veselá „domácí“ parta Tři sestry, po jejímž setu naskočí na podium hlavní „hosté“ večera, skupina Kabát, která navštíví Keltskou noc vůbec poprvé.

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: The Offenders v Rock Café SOUTĚŽ: Med School s Etherwoodem SOUTĚŽ: Nick Cave v kinech SOUTĚŽ: soutěž Rock Meets Classic
Banner
zavřít