Fléda promítá dokument o Creamfields

Vydáno 14.11.2008 | autor: redakce

V úterý 18. listopadu proběhne v brněnském klubu Fléda tématický večer Let's movie let's dance, během kterého se budou promítat filmy Human Trafic a dokument Creamfields 2008.

Fléda promítá dokument o Creamfields Fléda promítá dokument o Creamfields

Na Flédě proběhne premiéra nového dokumentu Ivanny Benešové Creamfields 2008. Festival Creamfields – mělo se jednat o největší hudební událost letošního léta. V půl deváté večer však téměř sedmitisícovku nadšených fanoušků tančících na břeclavském letišti zastihla silná vichřice a průběh párty tak nabral doslova katastrofický scénář.

O tom, co se na letošním Creamfields skutečně dělo, vypráví dokumentární film režisérky Ivanny Benešové. Film nabídne nejen unikátní záběry, ale také rozhovory s hvězdami během konání akce, např. vyjádření Booka Shade či třeba DJ Smokin Jo. Premiérový večer bude slavnostně zahájen a po projekci filmu plynule přejde v hudební párty, na níž zahraje mimo jiné speciální host DJ ZigZag.

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Bicep v Roxy SOUTĚŽ: Med School s Etherwoodem SOUTĚŽ: Nick Cave v kinech SOUTĚŽ: The Offenders v Rock Café SOUTĚŽ: soutěž Rock Meets Classic
Banner
zavřít