Aneta Langerová zahraje Světluškám

Vydáno 17.11.2008 | autor: redakce

Již ve čtvrtek 20. listopadu proběhne v prostorech Pražské křižovatky benefiční koncert Anety Langerové a jejích hostů. Koncertu Aneta pro Světlušku se zúčastní Dan Bárta, Saša Rašilov a další.

Aneta Langerová zahraje Světluškám Aneta Langerová zahraje Světluškám

Pro ty, kteří nevidí a možná nikdy neuvidí, přijdou koncertovat Aneta Langerová, Dan Bárta a Illustratosphere, Saša Rašilov a hudebníci, kteří sami nevidí - Mário Bihári a Honza Jareš. Chybět nemohou nevidomé děti, které Světluška podporuje v rozvoji talentu. Radim Vojtek, Roberto Lombino, Sára Kaliášová, studenti Konzervatoře Jana Deyla a školy Jaroslava Ježka pro zrakově postižené.

Čtvrteční večer, který je pro Světlušku velkým svátkem, již počtvrté živě odvysílá ČT1 a Český rozhlas 1 - Radiožurnál. Vyvrcholí jím již 6. ročník charitativního projektu, který za pět let existence rozdělil na přímou pomoc lidem se zrakovým handicapem částku přesahující 40 milionů korun.

zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím