Filmy od Pixaru

Vydáno 04.12.2008 | autor: Filmopolis.cz

Ty nejlepší celovečerní i krátké filmy od Pixaru vycházejí v kolekci na DVD. Máte rádi Hledá se Nemo, Příběh hraček či Ratatouille?

Filmy od Pixaru Filmy od Pixaru

Pixar krátké filmy - Kolekce, 1. díl

Disney filmové studio Pixar přichází s první kolekcí svých mistrovských kousků 3D počítačové animace, která obsahuje 13 krátkých animovaných filmů vytvořených nejlepšími animátory a grafiky tohoto slavného trikového studia, jenž se podíleli na vzniku celovečerních filmů jako je Příběh hraček, Příšerky s.r.o., Hledá se Nemo a další.

 

Disk obsahuje krátké filmy:
André a včela, Luxo junior, Sen o klaunovi, Plechový panáček, Suvenýry, Geriho hra, Pro ptáčky, Mikeovo nové auto, Boundin‘, Jack-Jack útočí, Koncert pro jednoho, Burák a Bludička, Únos

 

Hledá se Nemo

Ponořme se pod mořskou hladinu, kde se odehrává napínavý příběh HLEDÁ SE NEMO. Jeho tvůrci, kteří jsou také autory nezapomenutelných snímků "Příběh hraček" a "Příšerky, s. r. o.", jsou držitelé Oscara. Veselé dobrodružství vás zavede do překrásného podmořského světa korálového útesu u břehů Austrálie.

 

Příběh hraček

Malý Andy dostane k narozeninám novou figurku - nablýskaného kosmonauta zvaného Buzz Rakeťák. Kovboj Woody, který byl dosud chlapcovou nejoblíbenější hračkou, na nově příchozího žárlí. Když se však oba nešťastnou náhodou dostanou do rukou zlého sousedovic kluka, Woody a Buzz se spřátelí a společně čelí nebezpečí.

 

Příběh hraček 2

Úspěšný snímek stoprocentně animovaný počítačem, Toy Story z roku 1996, se konečně dočkal svého pokračování a nutno dodat, že ještě lepšího, než-li příběh původní. Hračky dobyly svět a teď jsou zase tady! Jejich nové dobrodružství je plné napětí, humoru, krásných písniček a strhující animace.

 

Život brouka

Nechte brouka žít… a vydejte se s námi do příběhu Walta Disneye plného dobrodružství a humoru! Život není pro mravence, žijící na Mravenčím ostrově, žádný piknik. Každé léto přilétají zachtivá sarančata - pod vedením zlého a panovačného Kobyláka - a silou mocí vymáhají z pracovité kolonie podstatnou část letní tvrdě vydřené sklizně. Náš hrdina, mravenčí vynálezce a myslitel Flik, posmívaný a odstrkovaný pro svou neschopnost přizpůsobit se konzervativně orientované kolonii, si vezme za úkol přivést pomoc zvenčí. Pro boj proti sarančatům omylem naverbuje nezaměstnanou skupinu podřadných cirkusových umělců. Falešní 'bojovníci' a celá mravenčí kolonie musí napnout všechny síly, překonat tradiční strach a postavit se drzým vetřelcům.

 

Příšerky s.r.o.

Jakmile rodiče uloží děti do postýlek a zhasnou světla, v temných skříních ožívají strašidla. Nikdo si ale neuvědomuje, že děsit děti pro ně není zábava. Je to pouze jejich práce. V Monstropolis žijí strašidla všemožných tvarů a velikostí. Z dětského křiku získávají životodárnou energii. A největší továrna na "těžbu" lidského vřískotu ve městě má název Příšerky s.r.o. Tým elitních strašidel nastupuje každý den do práce a prostřednictvím dveří z obrovského skladiště strašáci vstupují do potemnělých ložnic. Tato zdánlivě jednoduchá práce může být ale životu nebezpečná! Každé malé strašidlo v Monstropolis ví, že děti jsou toxické a přímý kontakt s nimi může vést ke katastrofě. Teď navíc nastaly zlé časy a ředitel Příšerky s.r.o. Henry J. Waternoose čelí energetické krizi. Děti se prostě nedají vyděsit tak snadno, jako kdysi.

 

 

Koupit DVD na Filmopolis.cz

zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím