PROJEKCE DVD RED HOT CHILI PEPPERS

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

V úterý 18.11. od 20.00 hod. se v Palace Cinemas - Slovanský dům v Praze bude premiérově promítat DVD RED HOT CHILI PEPPERS Live At Slane Castle. Veškeré novinky a zajímavosti o Paprikách se dočtete z titulního článku v novém REPORTU 11/03.
DVD bylo natočeno v letošním horkém srpnu na koncertě pod otevřený nebem u irského zámku Slane před davem čítajícím více než 80,000 fanoušků! Toto výjimečné vystoupení zahrnující všechny nejznámější písničky kalifornských Red Hot Chili Peppers představuje kapelu na vrcholu tvůrčích sil. Na DVD se fanoušci kapely mohou těšit z koncertních verzí písniček By The Way, Scar Tissue, Around The World, Universally Speaking, Parallel Universe, Zephyr Song, Throw Away Your Television, Havana Affair, Otherside, Purple Stain, Don''t Forget Me, Right On Time, Can''t Stop, Venice Queen, Give It Away, Californication, Under The Bridge a Power of Equality.

www.redhotchilipeppers.com
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím