Korn oznámili své předkapely

Vydáno 03.06.2009 | autor: PR

Kapele Korn předskočí 9. června v pražské Tesla Areně domácí Atari Terror a Američané Five Finger Death Punch.

Korn oznámili své předkapely Korn oznámili své předkapely

Atari Terror zvítězili v soutěži o předskokana Korn na webu Bandzone.cz. Atari Terror, kteří celý večer zahájí, vznikli v roce 2004 a hrají moderní crossover s širokým záběrem hudebních stylů (HC, metal, punk, ska i country). Vydali dvě CD, diváci je mohou znát z mnoha koncertů u nás i v zahraničí. Kromě vítězství ve dvou talentových soutěžích vystupovovali ve Spojených státech, dále pak např. v Polsku, Ukrajině a Německu. Jejich zpěvák si s Korn zazpívá jednu píseň.


Atari Terror doplní kalifornskou groovemetalovou formaci Five Finger Death Punch, kterou si Korn přivezou jako svůj zahraniční support. Five Finger Death Punch založil v roce 2005 v Maďarsku narozený kytarista Zoltan Bathory. Jméno pětičlenné kapely odkazuje k hongkongským kung fu filmům. Vydali několik alb na labelu The Firm/EMI a absolvovali několik turné se spřízněnými Korn, Slipknot, Disturbed či Machine Head.

zdroj: Arts Marketing

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: soutěž Rock Meets Classic SOUTĚŽ: Nick Cave v kinech SOUTĚŽ: Bicep v Roxy SOUTĚŽ: The Offenders v Rock Café SOUTĚŽ: Med School s Etherwoodem
Banner
zavřít