GROOVE SLAVÍ V MECCE

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Pořad GROOVE na Evropě 2 oslaví své 111. vysílání 11. dubna v pražském klubu Mecca. Nechte se od pořadatelů zlákat k poslechu či návštěvě této groovové veselice.
111. narozeniny GROOVE 11.4.2004 v klubu Mecca, U průhonu 3, Praha 7 – Holešovice Čeká Vás Velikonoční Velkolepá Vášnivá nedělní noc, jejíž průvodci budou Dj Maceo a Martin Pokorný a to v živém vysílání v rámci Groove na Evropě 2. Po éteru k Vám, ve známém nedělním čase od 22-01 pronikne Roman Holý a Matthew Ruppert alias G-Point Hunters, ve speciálním klubovém setu, v domácí taneční pohodě (pozor na nábytek) se určitě ocitnete při live vystoupení kapely Mad Finger. Následovat bude Yvonne Sanchez, tentokrát ve stylu Brazillian mood, ve kterém ji budou podporovat Roman Pokorný, Taras Volosčuk a Tomáš Vokurka společně se speciálními hosty, na tento večírek pozvanými. Dj Tall /Redsalamanda/ a Dj Janef se postarají o pohodu v chill outu, který pojede v rytmech rare grooves a nu jazzu. Takže se uvidíme buď v Mecce, nebo u Vašich rozhlasových přijímačů. Celý večírek začíná úderem 21 hod a neskončí dříve než zakokrháním prvního holešovického kohouta. Vstup do meccy je 111,- Kč, k rádiu za hubičku :) Pomlázky s sebou.

www.groove-on.cz
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím