Erol Alkan: lepší než Guetta i Tiësto

Vydáno 27.09.2009 | autor: redakce

Erol Alkan podruhé v řadě porazil v prestižní britské anketě The UK’s Top 40 DJs všechna velká jména taneční scény.

Erol Alkan: lepší než Guetta i Tiësto Erol Alkan: lepší než Guetta i Tiësto

Boj o přední příčky v žebříčku The UK’s Top 40 DJs byl letos velmi těsný: o pár hlasů méně než Erol Alkan měla na druhém místě trojice Above & Beyond, která od minulého roku poskočila nahoru o tři příčky. Bronzová pozice připadla Sashovi, nevděčná bramborová medaile zbyla na Armina van Buurena, Tiësto skončil pátý a David Guetta až patnáctý.


Jakožto nováček žebříčku na nejvyšší pozici figuruje Sander van Doorn - 18. místo. Zajímavé je také pozorovat, jak úspěšní jsou DJs zastupující žánry, které nejsou v dnešní době tak masově populární jako electro a trance: legenda techna Sven Vath se dostal na osmé místo, dubstepový pionýr Skream se v žebříčku objevil poprvé a obsadil 33. pozici, Chase & Status zastupující drum and bass se dokonce umístili o pět příček lépe.

V anketě The UK’s Top 40 DJs letos hlasovalo téměř 40 tisíc příznivců tanečních rytmů. Kompletní výsledky naleznete zde.

tp
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím