Herbaliser: do Prahy v nové sestavě

Vydáno 30.09.2009 | autor: PR

Bývalí ninjové The Herbaliser vystoupí 17. listopadu v pražském Lucerna Music Baru. V koncertní sestavě se poprvé v historii kapely představí zpěvačka.

Herbaliser: do Prahy v nové sestavě Herbaliser: do Prahy v nové sestavě

The Herbaliser tvoří dvojice Ollie Teeba a Jake Wherry, kteří byli od počátku 90. let spojeni s londýnským nezávislým labelem Ninja Tune, kde vydali šest řadových alb, živák a jeden díl kompilace Solid Steel. Se stejnojmennou klubovou nocí, kde se představovali jako DJs, také úspěšně objeli celý svět.


V současnosti se The Herbaliser rozhodli přejít k německému vydavatelství !k7 Records, kde před časem vydali živou desku Session 2 (recenzi naleznete v zářijovém Reportu). Základem skupiny jsou stále Ollie Teeba (elektronika) a Jake Wherry (kytara, basa), ovšem poprvé v historii kapely mají The Herbaliser stálou zpěvačku, kterou je velmi talentovaná Jessica Darling. Skupinu naživo doplňují na různé dechové nástroje Ralph Lamb a Andy Ross a někteří další hudebníci.

zdroj: D Smack U

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: soutěž Rock Meets Classic SOUTĚŽ: The Offenders v Rock Café SOUTĚŽ: Nick Cave v kinech SOUTĚŽ: Bicep v Roxy SOUTĚŽ: Med School s Etherwoodem
Banner
zavřít