Hannah Montana ve filmu

Vydáno 12.10.2009 | autor: Filmopolis.cz

Hannah Montana konečně představuje svůj celovečerní film, který doslova přetéká zábavou, dobrodružstvím a kupou skvělé muziky. Dvoudiskové Blu-RayTM vydání navíc obsahuje i “The Hoedown Throwdown“ klip a další bonusy.

Hannah Montana ve filmu Hannah Montana ve filmu

Hannah se ve filmovém hitu vrací ke svým kořenům a čeká ji jedno z nejtěžších rozhodnutí jejího života.

Miley Stewart, tajně vystupující jako popová star Hannah Montana, se nechá až příliš strhnout svůdným a rozmařilým životem hvězdné celebrity. Její táta se proto rozhodne, že přišel čas na drobnou změnu scénáře. A možná víc, než drobnou! Miley musí během jediného okamžiku vyměnit úžasné šaty a záři Hollywoodu za staré ošoupané džíny na rodinné farmě kdesi uprostřed Tennessee a čelit otázce, zda i nadále může žít zároveň jako Miley i jako Hannah.

S pomocí svých přátel, mezi nimiž nechybí ani hostující hvězdy Taylor Swift, Rascal Flatts a Vanessa Williams, si mezi Miley a Hannou bude možná muset zvolit nadobro. Hannah Montana ve filmu je silný příběh plný emocí pro celou rodinu.

Koupit DVD na Filmopolis.cz

zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím