Otevření vlajkové lodi New Yorker v Praze

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

V pondělí 28. června v 9 hod na Václavském náměstí se ve velkém stylu otevírá 13. obchod New Yorker v České republice. My pro vás máme leták na výhru...

Otevření vlajkové lodi New Yorker v Praze Otevření vlajkové lodi New Yorker v PrazePraha slaví! Slavte s námi!
|
V pondělí 28. června v 9 hod na Václavském náměstí (na Můstku)
- na 3 patrech
- na 1700 metrech čtverečních prodejné plochy
- s novým a inovovaným konceptem interiéru
a skvělým odpoledním programem s množstvím speciálních nabídek, překvapení a dárků otevíráme ve velkém stylu již 13. obchod New Yorker v České republice, který je největší v celé Evropě!

SPECIÁLNÍ NABÍDKA
fishbone sister a AMISU trička od 59,- Kč! SMOG trička od 89,- Kč! žabky od 29,- Kč! fishbone sister sukně od 89,- Kč! A mnohem více!

ODPOLEDNÍ PROGRAM DNE OTEVŘENÍ
Otevíráme ve velkém stylu, tak přijď v pondělí 28. června ve 14.00 h do nového New Yorker obchodního domu a užiješ si úžasný odpolední program!

Můžeš potkat půvabné dívčí trio Black Milk, které nový obchod pokřtí a přímo na místě bude rozdávat i své autogramy. Užiješ si taky skvělou taneční muziku, kterou budou odpoledne mixovat DJ Uwa a DJ Lucaso. Ve speciálním „Styling koutku“ si můžete najít svůj nový look, nebo se nechat inspirovat pro toto léto.

V průběhu dne otevření na vás čeká množství překvapení! Módní dárky, CDčka, tetovačky… Kromě toho můžete vyhrát úžasný „shopping víkend“ v Londýně pro dva i s kapesným!

Leták na vytisknutí, vyplnění, odevzdání a výhru najdete zde ve formátu PDF. Pro jeho zobrazení potřebujete Acrobat Reader, pokud jej nemáte stáhněte jej zde.
 

Tak neváhejte a navštivte nás v nové vlajkové lodi New Yorker. Už se na Vás těšíme!

New Yorker- “Dress for the moment!

NEW YORKER
New Yorker se stal jednou z vedoucích společností v oblasti módy. Od roku 1971, kdy se otevřel nový džínový obchod v Německu, již New Yorker otevřel víc než 360 poboček po celé Evropě!

První obchod v České republice byl otevřen v Brně v roce 1998 a od té doby New Yorker otevřel již 12 obchodů ve všech větších městech České republiky. (Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Zlín, Hradec Králové, Liberec).

V novém obchodě New Yorker, tzv. vlajkové lodi, najdete stylové kolekce značek AMISU, SMOG, fishbone, fishbone sister and Censored na 1700 metrech čtverečních, každý den „od devíti do devíti“.
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím