ROCK FOR PEOPLE JE ZA DVEŘMI

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

10. ročník ROCK FOR PEOPLE začíná už tento pátek a jeho program poběží od 3. do 5. července. Místem konání je jako tradičně areál Atletického stadiónu v Českém Brodě. Na festivalu budou zajištěny projekce finále fotbalového EURO 2004. Více už v tiskové zprávě pořadatele.
Desátý, jubilejní ročník festivalu Rock For People již klepe na dveře. Program čítající přes 170 domácích i zahraničních kapel a DJs, filmový minifestival, divadlo, Gambrinus městečko zábavy, game zone, chill out zóny, vodní a stolní fotbálky, internetovou kavárnu, celou škálu občerstvení a mnoho dalších lákadel odstartuje v poledne v sobotu 3.7.2004. Hudební program je plný lákadel – Fundamental (na fotce), Hooverphonic (BEL), Ska-P (ESP) či Värttinä (FIN) počínaje a Čechomorem, Pražským výběrem nebo Monkey Business konče. EURO 2004 na velkoplošných projekcích Celá Evropa, a především pak Česká republika, žije v posledních dnech fotbalovým svátkem EURO 2004, kde český tým sklízí doposud samé úspěchy. V neděli 4. 7., tedy v době Rock For People, proběhne finálový zápas. Všichni doufáme, že jedním z mužstev na trávníku bude i reprezentace České republiky v čele s Pavlem Nedvědem. Hlavní partner festivalu Gambrinus již od České televize zakoupil přenosová práva pro veřejnou projekci, a umožní tak návštěvníkům festivalu shlédnout zápas na velkoplošných obrazovkách v zóně „Gambrinus městečko zábavy“. V případě, že český tým postoupí do finále, bude probíhat projekce také na velkoplošných plátnech u hlavních pódií. Festival Rock For People bude tedy velmi pravděpodobně největší akcí s fotbalovou projekcí finále EURO 2004 pro fotbalové fanoušky v České republice. Vstupenky Vstupenky na festival lze zakoupit ve třech předprodejních sítích: Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal. Předprodejní cena platná až do 2. července je 625 Kč za celofestivalovou permanentku. Všechny sítě účtují k této ceně ještě servisní poplatek ve výši 8%. Na místě konání lze vstupenky zakoupit od 3. července za cenu 750 Kč. V prodeji budou na místě též jednodenní vstupenky. Organizátoři poskytují výrazné slevy držitelům karet ISIC a ALIVE. S kartou ISIC mají návštěvníci nárok na slevu ve výši 10% a s kartou ALIVE dokonce na slevu ve výši 25% z ceny vstupného.

www.rockforpeople.cz
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím