Detailní časový line up letošního Hip Hop Kempu!
Jak jsme slíbili, tak nyní činíme. Zveřejňujeme oficiální detailní časový line up letošního ročníku 3denního
Hip Hop Kemp festivalu, který se koná již příští víkend (13.-15.8.2004) v autokempu Stříbrný rybník na pokraji Hradce Králové (festival od svého začátku oprávněně nosí přívlastek jako „největší ve střední a východní Evropě“). Tento line up též obdrží každý návštěvník festivalu při vchodu do areálu v podobě festivalového buletinu. Více komentářů není potřeba, vše podstatné letošního ročníků vidíte níže. Více informací o celém festivalu naleznete na
www.hiphopkemp.cz
PÁTEK 13.8.2004
BBARÁK LIVE STAGE
[12:00-17:00 DJ´s, 17:00-02:00 Bands] Moderátor:
Pan Radu
12:00-14:00
Skupla
14:00-16:00
Daniell
16:00-17:00
Tuco /UK/
17:00-17:40
SYNDROM SNOPP /CZ/
17:50-18:30
AMO /SK/
18:40-19:00
DEPH JOE /A/
19:00-19:40
TOTAL CHAOS /A/
19:50-20:40
DJ LAMONT a DJ GRAZZHOPPA /B/
20:50-21:10 Souboj titánů –
beatbox (CRAZYMAN vs HANZ vs EL MARIZ vs MARKO D)
21:20-22:05
TASK FORCE /UK/
22:15-23:10
KOOL SAVAS /D/
23:20-00:20
DEMIGODZ (Louis Logic, Apathy, Celph Titled) /USA/
00:30-01:10
INDY & WICH /CZ/
01:20-02:00
PSH /CZ/
02:00 – uzavření stage
SEMTEX ARÉNA
[17:00-06:00 – Party DJ´s]
17:00-19:00
Silverscreen
19:00-21:00
Wich
21:00-23:00
J-Kid
23:00-01:00
Kato
01:00-03:00
Skupla
03:00-05:00
Zuzee /A/
05:00-06:00
Twang /A/
06:00 – uzavření stage
SHURE TENT
[15:00-04:00 ITF – Scratching & Beat Juggling] Porota: Lamont /B/, Woody /UK/, Tayone /IT/
15:00-16:00
DJ Meeting
16:00-19:30
ITF – Scratching & Beat Juggling
19:30-20:00
DJ Nneser
20:00-22:00
Open Mic – beatbox
22:00-00:00
Freestyle battle – DJ Hash aka Mazec +MC Sekec
00:00-02:00
Open Mic – freestyle – DJ Mike
02:00-04:00
Open Mic – freestyle – DJ Saybon
04:00 – uzavření stage
KOFOLA STAGE
[18:00-04:00]
18:00-18:30
flatland + footbag exhibice
18:30-20:00
open freestyle breakdance
20:00-21:30
breakdance: Nontoper Mielonka /PL/, Disko Satelit, NGS, Torzo Breakers, Semtex Squad
21:45-22:00
DJ Odalv /special ass show/
22:00-23:00
Train Wars /graff video/
23:00-23:30 snb video –
Dai Aira “Take Your Time” 2004 (předpremiéra)
00:00-01:00
Jezus+Cossiga: Beatburger menu + Freaky circus
01:15-01:25
Spy Girl – Quasimoto: Good Morning Sunshine
01:30-02:30
Culturama
02:30-04:00 film –
Vinetou: Rudý gentleman
04:00 – uzavření stage
LUCKY POINT
[17:00-06:00 – Party DJ´s]
17:00-19:00
B-Ski /USA/
19:00-21:00
Zero
21:00-23:00
Bart
23:00-01:00
Five
01:00-03:00
Omar
03:00-05:00
Tuco /UK/
05:00-06:00
Spygirl
06:00 – uzavření stage
1>RADIO 1 TENT
[16:00-22:00 – Radio1 party DJ´s]
16:00-18:00
Lenka Švábová + Klára Vlková
18:00-20:00
Babe LN + LPD + Hoffee
20:00-22:00
Bastard DJ´s
22:00 – uzavření stage na pláži
DOPROVODNÝ PROGRAM [17:00-04:00]
Graffiti Jam
U rampa - exhibice + možnost pojezdu z řad veřejnosti
Honza Valenta - dvojnásobný Mistr světa na freestyle bmx
Michal Matyš - nejlepší freestyler na horském kole u nás
Jan Pavouk Tomšovský - Mistr ČR na skateboardu v U rampě
Tatto studio
SOBOTA 14.8.2004
BBARÁK LIVE STAGE
[10:00-14:00 DJ´s, 14:00-02:00 Bands] Moderátor:
Mikro
10:00-12:00
Maztah
12:00-14:00
Zero
14:00-14:40
H-16 /SK/
14:50-15:25
INDEX /CZ/
15:35-16:15
TEXTA /A/
16:35-17:10
VEC + DJ Jazzy /SK/
17:20-18:05
SUPER CROOO /CZ/
18:15-19:00
O.S.T.R. /PL/
19:10-19:50
PRAGO UNION /CZ/
20:00-20:20 Souboj titánů –
freestyle (BEE vs KOLPA vs TAFROB vs APOKA)
20:30-21:15
BLADE (Mark B&Blade) + DJ Tigerstyle + Defisis /UK/
21:25-22:10
DJ VADIM + Yarah Bravo + Blu Rum 13 + DJ Woody /UK, USA/
22:20-23:10
WILDCHILD & DJ ROMES (Lootpack) /USA/
23:20-00:05
KILLA KELA + MC Trip + DJ Skeletrik /UK/
00:15-01:05
PROMOE (Looptroop) + Supreme & DJ Large /SWE/
01:15-02:00
NAŠE VĚC /CZ/
02:00 – uzavření stage
SEMTEX ARÉNA
[14:00-06:00 – Party DJ´s]
14:00-16:00
Daniell
16:00-18:00
Mike
18:00-20:00
S.A. /JAR/
20:00-22:00
Tuco /UK/
22:00-00:00
Dan
00:00-02:00
Buzz /A/
02:00-04:00
D.B.H. /A/
04:00-06:00
Biotic Kid /A/
06:00 – uzavření stage
SHURE TENT
[12:00-04:00 ITF – Advancement Class] porota: Lamont /B/, Woody /UK/, Tayone /IT/
12:00-14:00
DJ Fatte
14:00-15:00
DJ Jazzy /SK/
15:00-16:00
DJ Meeting
16:00-19:30
ITF – Advancement Class
19:30-20:00
DJ Nneser
20:00-22:00
Open Mic – beatbox
22:00-00:00
Freestyle battle – DJ Hash aka Mazec +MC Sekec
00:00-02:00
Open Mic – freestyle – DJ B-Ski /USA/
02:00-04:00
Open Mic – freestyle – DJ S.A. /JAR/
04:00 – uzavření stage
KOFOLA STAGE
[12:00-04:00]
12:00-15:00
open freestyle breakdance
15:00-15:30
flatland + footbag exhibice
15:30-17:30
breakdance: Quassit Crew /SK/, Nontoper Mielonka /PL/, Disko Satelit, NGS, Torzo Breakers, Semtex Squad
17:45-19:00
K-Hill
19:15-21:15
Jezus+Cossiga: Beatburger menu + Freaky circus
21:30-22:15
Pop balet
22:30-23:15
Batucu
23:25-23:35
Spy Girl – Joe Quixxx & MF DOOM: Moving In Strange Directions
23:45-00:45
Culturama
01:00-02:00
Quality Control /graff video/
02:00-04:00 film –
Vinetou: Poklad na Stříbrném jezeře
04:00 – uzavření stage
LUCKY POINT
[12:00-06:00 – Party DJ´s]
12:00-14:00
S.A. /JAR/
14:00-16:00
Saybon
16:00-18:00
Zuzee /A/
18:00-20:00
Twang /A/
20:00-22:00
Arsen
22:00-24:00
Kato
00:00-02:00
Orion
02:00-04:00
Kwé
04:00-06:00
Bart
06:00 – uzavření stage
RADIO 1 TENT
[12:00-22:00 – Radio1 party DJ´s]
12:00-14:00
Milena Štichová
14:00-16:00
Filip Týc
16:00-18:00
Jirka Štefl
18:00-20:00
Babe LN + LPD + Ghonzales (?)
20:00-22:00
Béla En
22:00 – uzavření stage na pláži
DOPROVODNÝ PROGRAM [10:00-20:00]
Graffiti Jam
Vlasové studio
Aerotrim
Zorbová dráha
U rampa - exhibice + možnost pojezdu z řad veřejnosti
Honza Valenta - dvojnásobný Mistr světa na freestyle bmx
Michal Matyš - nejlepší freestyler na horském kole u nás
Jan Pavouk Tomšovský - Mistr ČR na skateboardu v U rampě
Tatto studio
NEĎELE 15.8.2004
BBARÁK LIVE STAGE
[10:00-13:30 DJ´s, 13:30-24:00 Bands] Moderátor:
Pan Radu
10:00-11:30
DJ Mike
11:30-12:30
DJ Chocolatic
12:30-13:30
DJ Jazzy /SK/
13:30-14:00
D.REAL C. KRU /CZ/
14:10-14:40
ZW CIRKUS /CZ/
14:50-15:30
BANKOS (Az Ido Urai) /HU/
15:40-16:20
WWO /PL/
16:30-17:10
DARK CIRCLE /UK/
17:10-17:30
QUESTABLIST /CZ/
17:40-18:20
JIŽNÍ PIONÝŘI /CZ/
18:30-19:20
ALIEN ARMY /IT/
19:30-20:10
DE FUCK TO /CZ/
20:20-20:45
BEATBOX ZEERO /D/
20:55-21:45
TORCH /D/
21:55-22:45
KONTRAFAKT /SK/
22:55-24:00
7L & ESOTERIC /USA/
24:00 – uzavření stage & ukončení festivalu
SEMTEX ARÉNA
[14:00-24:00 – Party DJ´s]
14:00-16:00
Saybon
16:00-18:00
Nneser
18:00-20:00
Trafik
20:00-22:00
Five + Arsen
22:00-24:00
B-Ski /USA/
24:00 – uzavření stage
SHURE TENT
[12:00-24:00 Open mic, workshops]
12:00-14:00
DJ Yano /SK/
14:00-16:00
DJ workshop – Trafik, Questablist
16:00-18:00
Beatbox workshop – Beelow /D/, Beatbox Zeero /D/, Cossiga, Jezus
18:00-20:00
Open Mic – beatbox
20:00-22:00
DJ Opia
22:00-24:00
Freestyle battle – DJ Hash aka Mazec +MC Sekec
24:00 – uzavření stage
KOFOLA STAGE
[12:00-24:00]
12:00-14:00
open freestyle breakdance
14:15-14:45
flatland + footbag exhibice
15:00-17:00
breakdance: Disko Satelit, NGS, Torzo Breakers, Semtex Squad
17:30-19:00
Neomluvené divadlo: Brejle
19:30-21:30
Jezus+Cossiga: Beatburger menu + Freaky circus
21:45-22:00
DJ Odalv /special ass show/
22:00-24:00 film –
Vinetou: Poslední výstřel
24:00 – uzavření stage
LUCKY POINT
[12:00-24:00 – Party DJ´s]
12:00-14:00
Daniell
14:00-16:00
D.B.H. /A/
16:00-18:00
Buzz /A/
18:00-20:00
Bionic Kid /A/
20:00-22:00
Maztah
22:00-24:00
Twang /A/
24:00 – uzavření stage
RADIO 1 TENT
[12:00-22:00 – Radio1 party DJ´s]
12:00-14:00
Mike
14:00-16:00
Haitian Star /D/
16:00-18:00
Vec /SK/
18:00-20:00
Bastard DJ´s
20:00-22:00
Chocolatic
22:00 – uzavření stage na pláži
DOPROVODNÝ PROGRAM [10:00-20:00]
Graffiti Jam
Vlasové studio
Aerotrim
Zorbová dráha
U rampa - exhibice + možnost pojezdu z řad veřejnosti
Honza Valenta - dvojnásobný Mistr světa na freestyle bmx
Michal Matyš - nejlepší freestyler na horském kole u nás
Jan Pavouk Tomšovský - Mistr ČR na skateboardu v U rampě
Tatto studio
ROZDĚLENÍ SCÉN
BBARÁK LIVE STAGE (koncerty + souboje titánů)
SEMTEX ARÉNA (party deejaying)
KOFOLA STAGE (breakdance, divadlo, kino)
LUCKY POINT (party deejaying, vstup od 18ti)
RADIO 1 TENT (R1 party deejaying)
SHURE TENT (kvalifikace ITF, open mic)
www.hiphopkemp.cz