Skunk Anansie na Rock for People

Vydáno 25.02.2010 | autor: PR

Britská ostrá rocková formace Skunk Anansie se představí na letošním festivalu Rock for People.

Skunk Anansie na Rock for People Skunk Anansie na Rock for People

K nejsledovanějším reunionům loňského roku patřil návrat britské ostré rockové formace Skunk Anansie na scénu. Kapela v čele s nepřehlédnutelnou zpěvačkou Skin se s výběrem svých největších hitů Smashes And Trashes a ochutnávkou z připravovaného alba přijede představit i na letošní Rock for People.

 

„Skunk Anansie patřili na konci 90. let ke světové špičce. Než jsme podepsali smlouvu, viděli jsme jejich koncerty v západní Evropě a přišlo nám, že do publika tlačí ještě více energie než v době své největší slávy. Rozhodně nepůjde o nostalgický vzpomínkový večírek – Skin je na pódiu skutečná dračice,“ popisuje své čerstvé zkušenosti Michal Thomes z pořádající agentury Ameba Production.

 

 

Skunk Anansie tak vedle old-punkerů NOFX posilují tvrdou linii letošního Rock for People. Zkrátka nezůstane ani ta taneční: po loňském úspěchu Freestylers či Underworld pozvali pořadatelé do Festivalparku v Hradci Králové další zástupce elektronické hudby – Dreadzone a Blasted Mechanism.

zdroj: Rock for People/Ameba Production

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: The Offenders v Rock Café SOUTĚŽ: Nick Cave v kinech SOUTĚŽ: Bicep v Roxy SOUTĚŽ: Med School s Etherwoodem SOUTĚŽ: soutěž Rock Meets Classic
Banner
zavřít