THE POGUES VYRÁŽÍ NA TURNÉ V PŮVODNÍ SESTAVĚ

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Hudba s nezaměnitelnou příchutí Guinesse a irského folkloru znovu zaplaví světové kluby. THE POGUES se dali dohromady se svým bývalým zpěvákem Shanem McGowanem (o němž se více dočtete v říjnovém REPORTU).

THE POGUES VYRÁŽÍ NA TURNÉ V PŮVODNÍ SESTAVĚ THE POGUES VYRÁŽÍ NA TURNÉ V PŮVODNÍ SESTAVĚ

Spojení a jednorázové turné ve velkém stylu se chystá u příležitosti vydání speciální edice sedmi alb skupiny. CD box se šestatřiceti skladbami by měl být zpestřením letošního předvánočního trhu. Řada písniček se přitom nikdy nedostala na CD nosiče a legendární kapela přichystala další lákadla pro věrné fanoušky. Nechybí bohatá fotogalerie s dosud nezveřejněnými snímky a přání od přátel jako Toma Waitse, Steve Earleho, Jima jarmusche, Patricka McCabea, Matta Dillona, Boba Geldofa a Stuarta Pearce.

Na turné se k současné sestavě přidá jak zmíněný notorik Shane McGowan, tak někdejší zpěvačka Cait O´Riordan (bývalá manželka Elvise Costella), která se skupinou hrála v letech 1982-1986.

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: soutěž Rock Meets Classic SOUTĚŽ: Bicep v Roxy SOUTĚŽ: The Offenders v Rock Café SOUTĚŽ: Med School s Etherwoodem SOUTĚŽ: Nick Cave v kinech
Banner
zavřít