THE POGUES VYRÁŽÍ NA TURNÉ V PŮVODNÍ SESTAVĚ

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Hudba s nezaměnitelnou příchutí Guinesse a irského folkloru znovu zaplaví světové kluby. THE POGUES se dali dohromady se svým bývalým zpěvákem Shanem McGowanem (o němž se více dočtete v říjnovém REPORTU).
Spojení a jednorázové turné ve velkém stylu se chystá u příležitosti vydání speciální edice sedmi alb skupiny. CD box se šestatřiceti skladbami by měl být zpestřením letošního předvánočního trhu. Řada písniček se přitom nikdy nedostala na CD nosiče a legendární kapela přichystala další lákadla pro věrné fanoušky. Nechybí bohatá fotogalerie s dosud nezveřejněnými snímky a přání od přátel jako Toma Waitse, Steve Earleho, Jima jarmusche, Patricka McCabea, Matta Dillona, Boba Geldofa a Stuarta Pearce.

Na turné se k současné sestavě přidá jak zmíněný notorik Shane McGowan, tak někdejší zpěvačka Cait O´Riordan (bývalá manželka Elvise Costella), která se skupinou hrála v letech 1982-1986.
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím