CO V NEJBLIŽŠÍCH DNECH V ROXY?

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Klíčové centrum naší klubové scény, pražský klub Roxy svým programem stále dokazuje proč patří mezi naší špičku. Následující dny tak můžete protančit až do totálního zhroucení.
SMASHING NIGHT! nabídne velké drum’n’bassově zlomené a menší progressivní pódium s kvalitním tuzemským obsazením a vypadá to, že by se se svým VOLNÝM VSTUPEM a začátkem už ve 20:00 mohla stát skvělým rozehřívacím kolem před náročným víkendem. Tedy třeba už před pátečním MIXERem - oldschoolovým mejdanem našich DJských legend TRÁVY & LOUTKY, při kterém celý klub skvělou atmosférou pravidelně jen kypí. Nebo před sobotní stylovou a hot párty VISAGE našeho zahraničí dobývajícího residenta MICHAELA BURIANA. Zde tentokrát bude speciálním hostem respektovaný DJ MARC GRABBER z Chorvatska, slibující stoprocentně taneční eklektický set v intencích house až breakbeat. Po pravidelné nedělní pauze pak přijdou neméně pravidelné FREE MONDAYS, které se stanou dějištěm křtu nové desky Lollipop kapely ROE DEER. Vedle tohoto a samozřejmého VSTUPU ZDARMA čeká návštěvníky i celonoční křepčení na ověřený (nejen) tech house pánů z PURE RHYTHM SOUND SYSTEMU.

www.roxy.cz
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím