EMINEM SE BRZY VRÁTÍ

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Zdá se, že je nová deska blonďatého rapera zatím nejstřeženějším tajemstvím. Přesto pár podrobností proniklo na veřejnost.
Jisté je třeba to, že se novinka bude jmenovat Encore a vyjde i ve speciální sběratelské edici. Podle předběžných informací by se měla dostat na pulty už 16. listopadu a atraktivní má být nejen samotné album, ale i jeho balení. Cédéčko totiž bude umístěno ve speciální teleskopické krabičce, která bude kromě samotného nosiče obsahovat i pětadvacet fotografií, vyzváněcí melodie na mobil a bonusový disk, na který se patrně dostanou skladby, které se v minulých měsících dostaly na internet. První singl Just Lose It už spatřil světlo světa a minulý týden bodoval na sedmnáctém místě hitparátdy Billboard Hot 100 a hned se stal nehranějším a nejstahovanějším pilotním úvodem nového alba tohoto roku. K dispozici je i nový klip, který – jak je u Eminema zvykem – paroduje další hvězdy. Tentokrát se dostalo třeba na Michaela Jacksona. Předchozího alba The Eminem Show z roku 2002 se jen v samotných Spojených státech prodalo více než 9 miliónů kusů.

www.eminem.com
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím