Charlie Straight na prvním turné

Vydáno 14.10.2010 | autor: redakce

Koncertem v Bratislavě odstartovali Charlie Straight podzimní klubové turné. Koncertní šňůra třinecké indie rockové formace bude mít čtrnáct zastávek.

Charlie Straight na prvním turné Charlie Straight NEWTON College tour 2010_plakat

Na Facebooku máme přes 13 000 fanoušků a je to naše první samostatné turné. Těším se na každý koncert, protože se pokaždé ocitám ve zvláštním paralelním světě, který mě baví,“ říká Albert Černý, zpěvák a frontman Charlie Straight. Diváci naživo uslyší nejen písně z úspěšného debutového alba She's a Good Swimmer, ale i písně nové, které skupina připravila po skončení letní festivalové sezóny. Fanoušci se mohou těšit i na energickou, temperamentní show a několik překvapení. „Chystáme něco, co si každý z koncertu Charlie Straight může odnést domů...,“ prozradil Albert Černý.

Na všech koncertech na Slovensku a na vybraných koncertech v ČR (Ždár nad Sázavou, Ostrava, Olomouc) s Charlie Straight vystoupí naděje slovenské alternativní scény, kapela Lavagance. „Lavagance mi připomínají Kasabian a musím říct, že ve srovnání s námi je to o něco větší nářez. Prostě víc Muse než Coldplay, což beru,“ popsal zpěvák Charlie Straight Albert Černý.


Charlie Straight NEWTON College tour 2010_plakat

Mimo Česka a Slovenska vystoupí kapela také v německém Bavorsku, kde ji od 23. do 30. listopadu čekají koncerty v mnichovských klubech Hard Rock Café a Backstage či koncert na univerzitě Bundeswehru. Charlie Straight také aktuálně figurují v nominacích na hudební ceny Óčka 2010 a jsou mezi pěticí interpretů nominovaných na MTV Europe Music Awards v kategorii Best Czech & Slovak Act. Nejnovější třetí singl Upside Down je od 7. října v hitparádách T-Music Chart a satelitní hudební televize Musiq1.TV.

Charlie Straight NEWTON College tour 2010
6.10. (st) / Bratislava / Klub Loft
15.10. (pá) / Jihlava / Zámek v Polné u Jihlavy
19.10. (út) / Brno / Metro Music Bar 20.10. (st) / Zlín / Golem Gambrinus Club
5.11. (pá) / Žďár nad Sázavou / Kulturní dům
13.11. (so) / Hradec Králové / Rockový klub U Cikána
16.11. (út) / Krnov / Kofola Music Club
24.11. (st) / Ostrava / Garageclub 26.11. (pá) / Vsetín / Klub 3 Opice
30.11. (út) / Praha / Palác Akropolis
4.12. (po) / Litomyšl / Music Club Kotelna

dm

zavřít