Zputnik předělali Monkey Business

Vydáno 13.12.2010 | autor: redakce

Pražská punková čtyřka Zputnik, jejíž album Ztráta přítele vyšlo u REPORTu 10/10, si pohrála se skladbami Jamese Colea a Monkey Business a chystá turné s kapelou URGH.

Zputnik předělali Monkey Business Zputnik předělali Monkey Business

Zputnik připravuje na únor a březen se spřízněnou skupinou URGH deset koncertů po Moravě (a jeden v Praze v Nádražce). Termíny šňůry zvané Bogonza tour najdete na bandzone.cz/sputnik. Bez zajímavosti není ani fakt, že kapela nedávno předělala k obrazu svému song rappera Jamese Colea Jsem lhář a také taneční skladbu Monkey Business Kings Of Discotheque.


"Jsou tam původní zpěvy Jamese a Tonyi Graves, ale hudba je úplně jiná," komentuje tyto svérázné coververze šéf Zputniku Rusák (dříve Vanessa, Abraxas...). Oba remaky jsou volně ke stažení na zputnik.net/xxx.html.


Dosud posledním autorským počinem pražských punkrockerů je CD Ztráta přítele, distribuované jako příloha říjnového REPORTu (ukázky a info o desce najdete ZDE). Další album by dle Rusákových slov mohlo vyjít už na jaře.

red, mp
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím