ANASTACIA MÍŘÍ DO PRAHY

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Newyorská blonďatá kráska ANASTACIA, která letos vydala nové rockověji laděné album Anastacia, se poprvé představí i českým fanouškům 21. února v T-Mobile Aréně.

ANASTACIA MÍŘÍ DO PRAHY ANASTACIA MÍŘÍ DO PRAHY

Půvabná jednatřicetiletá zpěvačka Anastacia Newkirk, pocházející z New Yorku na sebe poprvé upozornila v soutěži talentů, kterou pořádala MTV a kde se zalíbila nejenom publiku, ale i nahrávací společnosti Daylight records spadající do koncernu Sony. Nahrávací smlouva na sebe nenechala dlouho čekat, v zápětí vyšlo první album, které dostalo název „Not That Kind“ a přineslo směs R´n´B a taneční hudby. Singl „I´m Outta Love“ vzal okamžitě útokem přední příčky hitparád a Anastacii tento úspěch katapultoval do první ligy popu. Alba se prodalo kolem pěti milionů kopií. Svůj koktejl hudby s téměř černošským vokálem přinesla i na následujícím počinu „Freak Of Nature“. Miliony prodaných desek, úspěch v Evropě a řada ocenění její pozici jen upevnily. V roce 2003 bojovala s vážnou nemocí a na varování lékařů před náročnou prací odpověděla začátkem roku 2004 přesunem do nahrávacího studia. Společnost jí tvořili renomovaní producenti (mezi nimi například Dave Stewart) a výsledkem, dle jejích slov „náročné tvůrčí cesty“, je deska pojmenovaná „Anastacia“. Dvanáct skladeb na albu obsažených zní svěže a moderně, vše násobí opět velká pěvecká forma Anastacie. Zpěvačka se na albu představuje i v rockověji laděných skladbách, nechybí však ani pop a soul. Celou směsici žánrů sama ráda nazývá „sprock“. Texty jsou plné životních zkušeností jejich autorky, najdete v nich jak skryté tak i velmi otevřené pocity ženy, která toho za svou krátkou kariéru už stihla opravdu mnoho. První singl "Left Outside Alone", okamžitě zamířil na vrcholky světových žebříčků, včetně vysoké rotace na hudebních i ne čistě hudebních stanicích. Stejně tak se vede další skladbě "Sick And Tired", kterou Anastacia původně chtěla vydat jako první singl. Třetím singlem je píseň o boji s rakovinou - "Heavy On My Heart". Na albu najdeme i zajímavého hosta - Sonnyho ze skupiny P.O.D. ve skladbě "I Do". Anastacia si touto deskou otevřela srdce nejenom popových fanoušků. Kromě třech vydaných sólových desek se podílela i na muzikálu Chicago, kam přispěla skladbou „Love Is A Crime“ a písničku „Boom !“ nazpívala pro světový šampionát ve fotbale v roce 2002. Nyní máme jedinečnou šanci užít si koncert této skvělé zpěvačky, která do Čech zavítá poprvé a slyšet hity jako ‘Left Outside Alone’, ‘I’m Outta Love’ nebo ‘Paid My Dues’ naživo.

www.interkoncerts.cz
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím