LABEL ESCAPE ZVE NA VEČÍREK

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Ve čtvrtek 16.12. se v Paláci Akropolis uskuteční speciální večírek labelu ESCAPE, který vydává Kryštof, Umakart, Ectasy Of St. Theresa nebo Here. Řada z těchto souborů na party také vystoupí.

LABEL ESCAPE ZVE NA VEČÍREK LABEL ESCAPE ZVE NA VEČÍREK

Přátelského setkání se konkrétně zúčastní kapely Umakart, Here, Veneer a Priessnitz, jejichž současnost a snad i budoucnost je se značkou ESCAPE spojena. Slovenští Veneer loni na jaře debutovali albem Light, které sklidilo úspěch i v sousedním Rakousku, Priessnitz zase v létě zrekapitulovali vlastní minulost na podařeném živáku Playlist. O aktuální desce Here se hovoří jako o nejlepší položce v diskografii kapely, jejich album Figura Porca nabízí jiný pohled na český pop. A za projektem Umakart se skrývají prominentní hudebníci naší klubové scény Jaromír Švejdík, Dušan Neuwerth a Jan P. Muchow, kteří právě přicházejí s nahrávkou Manuál. Label Escape založila firma EMI v květnu 2000, aby jejím prostřednictvím podpořila „novou“ českou hudbu. Kromě skupin, které zahrají v Akropoli, tu svá alba postupně vydávali třeba Southpaw, November 2nd, Bow Wave, Divokej Bill, populární Kryštof nebo ve světě známá Ecstasy Of St. Theresa.

www.emimusic.cz
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím