OZZYHO VYKRADLI

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

OZZY OSBOURNE nepatří zrovna mezi chudáky a jeho velkorysé panství v Buckinghamshire je vítaným cílem nejrůznějších profesionálních lapků. Poslední loupežný úder znamenal pro Ozzyho ztrátu šperků za 2 milióny liber (asi 90 mil. korun).
Ačkoli je sídlo bývalého frontmana Black Sabbath vybaveno nejmodernější zabezpečovací technikou a pohybují se zde i hudebníkovi osobní strážci, dvojici maskovaných lupičů se podařilo vlézt do objektu oknem v prvním patře a ukrást dva svatební prsteny, čtyřiadvacetikarátový safír, snubní prsten s desetikarátovým diamantem, vzácné hodinky a diamantový náhrdelník.

Ozzy měl přitom namále, protože jednoho z výtečníků sám načapal, když šel v noci na záchod. „Oba jsme mlčeli. Pouze jsem se na něj koukal. Byl pořádná vazba a vše, co jsem z něj viděl byly rudé oči,“ řekl rocker bulvárnímu deníku The Sun.

zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím