MECCA CHYSTÁ MECCAMIX

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Holešovický podnik Mecca příští rok obohatí svůj program o sérii parties MECCAMIX za účasti předních Djs londýnské houseové scény. První proběhne 22. ledna a představí se jeden z rezidentů klubů Ministry Of Sound DJ Marbler.
Lahůdky londýnské house scény se budou pravidelně každý měsíc objevovat v pražské Mecce na nové akci Meccamix. Na opening párty 22. ledna přijal pozvání rezident nejznámějších klubů světa jako jsou Ministry of Sound, Pacha či The Cross – DJ MARBLE. Kromě hraní ve světově proslulých klubech se DJ Marble pilně věnuje také producentské činnosti a jako remixér již spolupracoval s takovými jmény jako Jocelyn Brown, Sugar Babes, Pauline Henry a dalšími. Začínal na undergroundových, elektrickou atmosférou nabitých Penge parties, odehrávajících se v prázdném skladu na břehu řeky Temže a brzy se stal jejich rezidentem. Byl hostem na pravidelných párty Monnypennies, Mischief či Love Puppy. Dj Marble navštěvuje pravidelně také Ibizu, Kypr či dubajské beachparty. Je známý svébytným zvukem, pro nějž se vžilo označení „chunky house“, pak-li že jste o něm ještě neslyšeli, pak se nezapomeňte vypravit předposlední lednovou sobotu do Meccy.

www.mecca.cz
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím