ZPĚVÁK ERASURE MÁ AIDS

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Šokující informaci včera zveřejnil zpěvák ERASURE Andy Bell. Je HIV pozitivní a jeho zdravotní stav se stále zhoršuje. O nemoci ví už od června 1998, kdy náhle onemocněl zápalem plic.
„To, že jste HIV pozitivní, neznamená automaticky, že máte AIDS. Stále očekávám od života totéž, co kdokoli jiný, takže není důvod k panice. Kolem AIDS a HIV vládně příliš mnoho hysterie a neznalosti. S životem se musíme vypořádat,“ říká zpěvák, který se již dlouho netají svou homosexuální orientací, ve svém prohlášení. Erasure se v lednu vrací s novým albem Nightbird, ke kterému skupina chystá i velké jarní turné. Podle lékařů by měl Bell zátěž při správném užívání léků zvládnout. O koncerty je ovšem takový zájem, že bude zřejmě nutné přidat několik dalších vystoupení – jejich výtěžek by ale měl putovat kompletně na boj proti AIDS.

www.erasureinfo.com
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím