MIKE ENGINE HVĚZDOU DALŠÍ BUSH

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Jeden z velkých objevů holandské jungleové scény MIKE ENGINE se představí 21. ledna na dalším pokračování party Bush v klubu Roxy. Doprovodí ho IM Cyber, Juanita Juarez a řada dalších.
Pokud jste někdy zkoumali obaly desek labelů Subtitles, Metalheadz, Piranha nebo Certificate 18, pak vám jméno Mike Engine určitě něco říká. Pokud vás design vinylů nezajímá, tak vězte, že právě tenhle sympatický Holanďan je autorem mnoha zajímavých bookletů. Uznání ovšem nesklízí jen jako grafik – skvěle se mu daří i za gramci. Před rokem zvítězil na holandských Drum'n'bass Awards v kategorii "Best Breakthrough DJ", jeho rezidentní noc DnBXXL skončila v kategorii "Best Event" na druhém místě. Ne nadarmo si ho letos pozval Teebee na turné po Británii a Norsku k propagaci svého nového alba Liquid Light. A co můžeme od Mikea Engina čekat? Rozhodně spoustu nevydaného materiálu, dobrý vkus i techniku a překvapivě velkou dávku liquidu.

www.roxy.cz
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím