ROXY VE ZNAMENÍ INDIE PUNKROCKU

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Nejlepší německá punkrocková kapela – alespoň podle podle MTV – BEATSTEAKS, která si vede úspěšně s novým albem Smack Smash, se představí 27. ledna v Roxy poprvé českým fanouškům. Předkapelou budou pražští Eastern Star.
Ve čtvrtek 27. ledna si nenechte ujít zásadní indie punkrockovou kapelu na německé scéně a nejlepší německou formaci podle diváků stanice MTV! V loňském roce totiž Beatsteaks sklízeli úspěchy jeden za druhým. Vydali své zatím poslední studiové album „Smack Smash“, které se dostalo až na 11. místo domácí hitparády a je už skoro zlaté, singly „Hand In Hand“ či „I Don't Care As Long As You Sing“ se staly zásadními skladbami letních festivalů a videoklipy k nim vévodily prvním příčkám v německých televizích. Celé jejich poslední turné bylo vyprodáno včetně koncertu v berlínské Columbia Halle pro 4.000 lidí. V listopadu pak rok triumfálně zakončují, když získávají ocenění Best German Act na evropských cenách MTV. Pro kapelu je to jistě zlomový moment obzvláště proto, že je fanoušci zvolili v konkurenci s kapelami jako Rammstein, Die Ärzte nebo Die Toten Hosen. Kapela hraje od roku 1995 a o rok později už díky vítězství v soutěži kapel otevírala koncert Sex Pistols v Berlíně. Následně Beatsteaks vystupovali před kapelami jako Bloodhound Gang, Dog Eat Dog a Faith No More. V roce 1999 podepisují smlouvu s velkým labelem Epitaph, u kterého doposud vydali tři alba. Aktuálním singlem ze „Smack Smash“ je „Hello Joe“, za který by se v repertoáru nemuseli stydět třeba Queens Of The Stone Age. Jako support vystoupí pražští Eastern Star - velmi energická punk rock’n’roll kapela, která má čerstvě venku album „Get Ready To Ride Hard“ a zřejmě jej z větší části představí.

www.beatsteaks.org
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím