DOLCE VITA – NOVÁ PARTY V MECCE

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Novým přírůstkem pražských klubových nocí je akce DOLCE VITA v klubu Mecca, pro kterou bude typické vystoupení vždy několika instrumentalistů s Dji, propojení s moderním designem, ale i luxus, glamour, stylové dekorace i decentní dárky pro potěchu smyslů.

DOLCE VITA – NOVÁ PARTY V MECCE DOLCE VITA – NOVÁ PARTY V MECCE

V sobotu 15. ledna přijede na Dolce Vita párty zahrát španělský DJ s patnáctiletou zkušeností za gramofony ve světových klubech – DJ HECTOR, kterého doprovodí rezidentní DJ těchto večerů – DONATELLO / IT / a jako support vystoupí DJ Martez. Z instrumentalistů se lze těšit na famózního saxofonistu IVANA MYSLIKOVJANA, perkusistu IVANA a klávesistu SAMUELA SEXYSPAGHETTI. DJ Hector (Španělsko) Španělský Dj a producent Hector Lopez (Hector’s Party a Love Boat Party rezident) vyráží na evropské turné, jehož součástí bude i vystoupení v holešovickém klubu MECCA. Jeho osmnáctiletá zkušenost z nejlepších evropských klubů ( především těch středomořských) začala roku 1986 v Nivel Clubu v Benidormu. Od té doby byl již rezidentem v klubech jako Bule Bar, Sand, Pacha, Space and Underground. Momentálně vystupuje jako rezidentní DJ v klubech Ambigu, Cha Cha Disco, Sunset Disco, Il Padrino a Chic club. Každé tři měsíce rozjíždí Hector‘s Party v nejznámějších španělských klubech, kam si zve již zvučná Djská jména z celého světa. Často si po jeho boku zahrají djové jako David Moreno (Space Ibiza), Mariano Grande (Cu) či Victor Rey (Space Benidorm). V Česku nevystoupí poprvé, přičemž z místních umělců si oblíbil především česko-francouzského saxofonového mága a multiinstrumentalistu - Ivana Myslikovjana. Společně budou ozdobou a vyvrcholením večera v Mecce. Jeho současné turné zasáhne mimo Prahy také další destinace střední Evropy včetně Polska, pak odjíždí do mexického Cancunu.

www.mecca.cz
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím