Eddie Stoilow verbují nové členy, ulovili Pavla Cejnara

Vydáno 09.01.2011 | autor: PR

Pražští Eddie Stoilow se netají velkými ambicemi. A aby jim to šlo ještě lépe, přibrali osmého člena – historicky prvního kmotra kapely, Pavla Cejnara. Podle jejich vlastních slov je pro rok 2011 velmi důležitý.

Eddie Stoilow verbují nové členy, ulovili Pavla Cejnara eddie stoilow_2010eddie stoilow_2010První týden v roce dostanou všechna rádia zbrusu nový singl Frozen předznamenávající novou, v pořadí druhou desku pracovně nazvanou Oh My God! Měla by vyjít začátkem března a křest proběhne 4. května v pražském Paláci Akropolis.

První příležitost vidět letos kapelu „naživo" bude už 25. ledna. Zahraje v rámci koncertů festivalu Benátská noc v pražském Hard Rock Café.

Skladbu Hey You, která se stane hymnou Zimního evropského olympijského festivalu mládeže 2011, si Eddie Stoilow zahrají osobně na slavnostním zahájení 13. února v Liberci.

Také bychom rádi zaútočili na APH a získali alespoň nějakého Anděla," dodávají Eddie Stoilow.

Aktuální sestava Eddie Stoilow:

Jan „Žampík" Žampa – zpěv a kytara
David „Sverje" Šmídt – piano a klávesy
Martin „Pušky" Puškař – basa
Martin „Mrázič" Mrázek – kytara
Vladimír „Vladko" Zeman – perkuse
Michal „Honx" Hons - bicí
Bohumil „Bob" Klepl – GURU Eddie Stoilow
Pavel Cejnar – kmotr a „dobrá nálada"

zdroj: Turner, mp 

zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím