MARILYN MANSON OZNÁMIL EVROPSKÉ KONCERTY

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Pokud patříte mezi fanoušky bláznivého MARILYNA MANSONA, pak se těště na léto. Ačkoli tato kontroverzní figurka zřejmě nevystoupí v České republice, objeví se v těsné blízkosti, např. v Norimberku, Drážďanech nebo ve Vídni.
Tyto termíny nejsou zatím konečné a podle neoficiálních informací, které máme k dispozici, se jedná o jeho vystoupení i na některém z tuzemských festivalů. Soul, Olympic Hall, 2.2. Osaka, Sonicmania Festival 5.2. Tokyo, Sonicmania Festival 6.2. Mexico City, Palacio De Los Deportes 9.2. Madrid, Festimad 27.5. Lisabon, Super Bock Super Rock 29.5. Amsterdam, Heineken Music Hall 2.6. Nürburgring, Rock Am Ring 4.6. Norimberg, Rock Im Park. 5.6. Milán, Mazda Palace 7.6. Basel St. Jacobshalle 8.6. Vídeň, Nova Rock Festival 10.6. Drážďany, Woodstage Festival 11.6. Hultsfred, Hultsfred Festival 16.6.

www.marilynmanson.com
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím