Prago Union navazují na éru Chaozz, jsou na vrcholu popularity

Vydáno 18.01.2011 | autor: redakce

Prago Union patří momentálně mezi koncertně nejvyhledávanější hiphopovou kapelu v Čechách. Jejich kalendář se neustále nafukuje a v plánu jsou vystoupení na Colours Of Ostrava, Hip Hop Kempu nebo slovenské Pohodě.

Prago Union navazují na éru Chaozz, jsou na vrcholu popularity pragounion_1_top

pragounion_1_topKato potvrzuje, že jeho jméno a cit pro muziku mají pořád velkou fanouškovskou odezvu navzdory jeho životním eskapádám a hudebním pádům, které vyvrcholily rozpadem Chaozzu.

O zájmu vypovídá i fakt, že Prago Union mají do konce léta pouze 19 volných termínů na zabookování. "Aktuálně jich máme potvrzených od února do srpna celkem 33. Z těch 33 konciků je 15 s LIVĚ bandem a 7 festivalů, kam pojedeme předvést náš rap hiphoperům v kšiltovkách, rockerům v křivákách i příznivcům world music, jimž sluší vzory batikovaný," píší Prago Union na svých webovkách.

Kato odehraje v rámci turné k aktuální desce Dezorient Express také koncerty na festivalech jako Votvírák, Bažant Pohoda, Colours Of Ostrava, Battle Kings, Josef Camp, Hip Hop Kemp 2011 a Rock For Church(ill).

Nejbližší akce proběhne 11. února v kladenském baru Na pěší, s živou kapelou pak o měsíc později – tedy 11. března v brněnské Flédě.


Prago Union
vydali vloni album Dezorient Express. Naši recenzi si můžete přečíst ZDE, album rarit a remixů pak zdarma stahujte na tomto odkazu.

mp


pragounion_1_top

 

zavřít