Iron Maiden přijedou koncem jara do Čech, zahrají na festivalu Sonisphere

Vydáno 08.02.2011 | autor: redakce

Britská heavymetalová úderka Iron Maiden se vrací po třech letech do Čech, v Milovicích zahraje 11. června na festivalu Sonisphere.

Iron Maiden přijedou koncem jara do Čech, zahrají na festivalu Sonisphere irons

ironsIron Maiden: hlavní hvězdy SonisphereOrganizátoři potvrdili jméno hlavní hvězdy právě dnes. "S radostí oznamujeme, že druhý ročník festivalu Sonisphere se odehraje 11. června opět na letišti v Milovicích – cca 30 km od Prahy. Hlavní hvězdou největší hudební události roku 2011 je heavymetalová legenda – Iron Maiden," píší pořadatelé na webových stránkách festivalu.

Londýnská parta tak doplní Korn, Cavalera Conspiracy a Mastodon.

Na minulém ročníku Sonisphere, který navštívilo 35 000 lidí, zahrály kapely jako Metallica, Slayer a Anthrax.

V České republice Iron Maiden vyprodali v roce 2008 stadion na pražské Slavii.

Iron Maiden pokračují v turné od února, kdy nasednou do svého speciálně upraveného Boeingu 757 nazvaného Ed Force One, který bude po následujících 66 dní přemisťovat kapelu, všechny, kdo pro Iron Maiden pracují, a celou desetitunovou stage tisíce kilometrů po celém světě.

Ed Force One pak řídí sám zpěvák Brucem Diskinsonem, který je kvalifikovaným leteckým pilotem. V Evropě je součástí turné vystoupení na Sonisphere festivalu a další koncerty na stadionech, festivalech a v arénách. Na začátku srpna pak vyvrcholí šňůra Iron Maiden v Londýně.mp
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím