Kalendář akcí pro březen 2011

Vydáno 09.02.2011 | autor: Marie Bartošová

Kalendář akcí pro březen 2011 plný skvělých tipů!

Kalendář akcí pro březen 2011 hurts



PRAHA

EXIT CHMELNICE
Koněvova 219, Praha 3 – Žižkov, www.exitchmelnice.cz
4.3. Show Your Teeth (AUT), Collapse Beneath It - Seeds Of Blood (AUT) Runaway My Son
5.3. Black Bomb A (FR), Status Praesents, X-Core, Locomotive, Disaster, Calidad
11.3. Ag.Kg Night Vol Ii., Moury Z Roury, Sexy Station, The Hoax, Mix Air Fell Riderz
12.3. Die Tornados (DE), Skampararas (POL), Green Smatroll
13.3. Magnum (UK)
17.3. Stacie Collins (USA)
18.3. Pergamen, Six Degrees Of Separation, Rain Shadow, Nocturnal Pestilence
19.3. Adipocire Fest X, Attack Of Rage, Alienation Mental, Mizar, Agressive Tyrants, Nihil, Eardelete, Chov, Devastathor
25.3. Temple Of Lemple Ii., Isacaarum, Ingrowing, Brutally Deceased Clytor, Strange Feelings, Designed By Death
26.3. Vitacit, Gun Barrel, Pathfinder (POL)
28.3. Occult Rituals Over Europe Tour 2011, Nervochaos (BRA), Ragnarok (NOR) 7 Sins, Czech Sepultura Revival
31.3. Eric Singer Project

FUTURUM MUSIC BAR
Zborovská 7, Praha 5, www.futurum.musicbar.cz

4.3. 80's & 90's Party
5.3. 80's & 90's Party
9.3. Skalená Treska, Krocan Orchestra
10.3. Stay Subway, Make No Sense, Road Side Mary
11.3. 80's & 90's Party
12.3. 80's & 90's Party
18.3. 80's & 90's Party
19.3. 80's & 90's Party
23.3. Start Nové Kapely Václava "Noida" Bárty - Noid Crew - Václav Noid Bárta
25.3. 80's & 90's Party
26.3. 80's & 90's Party
30.3. Burned Inside, Kissing The Gravestone , Apostate, Skywalker, City Lights
31.3. Bek Ofis

LUCERNA MUSIC BAR
Vodičkova 36, Praha 1, www.musicbar.cz

hurts1.3. Vltava
2.3. Rootz Underground (JAM)
3.3. Uk Subs, Vibrators (UK)
4.3. Pop 80´S & 90´S Video Party Dj Jirky Neumanna
5.3. Český Lev VIP Party
7.3. White Lies (UK)
8.3. Rara Avis, Kofe-In, Niceland
9.3. Lydia Lunch´S Big Sexy Noise (UK)
10.3. Vypsaná Fixa, Special Guest Hey (PL)
11.3. Pop 80´S & 90´S Video Party Dj Jirky Neumanna
12.3 Pop 80´S & 90´S Video Party Dj Jirky Neumanna
13.3. The Hurts (UK)
14.3. Chali 2na (USA)
15.3. Maceo Parker (USA)
16.3. Mňága A Žďorp
17.3. T.M. Stevens - Shocka Zooloo (USA)
18.3. Pop 80´S & 90´S Video Party Dj Jirky Neumanna
19.3. Pop 80´S & 90´S Video Party Dj Jirky Neumanna
20.3. Fu Manchu (USA)
21.3. Top Dream Company
23.3. J.A.R.

24.3. Jaga Jazzist (NOR)
25.3. Pop 80´S & 90´S Video Party Dj Jirky Neumanna
26.3. Pop 80´S & 90´S Video Party Dj Jirky Neumanna
30.3. Udg
31.3. Laura A Její Tygři

MATRIX CLUB
Koněvova 13, Praha 3, www.matrixklub.cz

ericsinger4.3. Show Your Teeth (AUT), Collapse Beneath It - Seeds Of Blood (AUT) Runaway My Son
5.3.Black Bomb A (FR), Status Praesents, X-Core, Locomotive, Disaster, Calidad
11.3. Ag.Kg Night Vol Ii., Moury Z Roury, Sexy Station, The Hoax, Mix Air Fell Riderz
12.3. Die Tornados (DE), Skampararas (POL), Green Smatroll
13.3. Magnum (UK)
17.3. Stacie Collins (USA)
18.3. Pergamen, Six Degrees Of Separation, Rain Shadow, Nocturnal Pestilence
19.3. Adipocire Fest X, Attack Of Rage, Alienation Mental, Mizar, Agressive Tyrants, Nihil, Eardelete, Chov, Devastathor
25.3.Temple Of Lemple Ii., Isacaarum, Ingrowing, Brutally Deceased Clytor, Strange Feelings, Designed By Death26.3. Vitacit, Gun Barrel, Pathfinder (POL)
28.3.Occult Rituals Over Europe Tour 2011, Nervochaos (BRA), Ragnarok (NOR) 7 Sins, Czech Sepultura Revival
31.3.Eric Singer Project


PALÁC AKROPOLIS
Kubelíkova 27, Praha 3, www.palacakropolis.cz

2.3. Desmod, Hazy Decay
3.3. Medvěd 009, hosté
4.3. Future Line: Bastardo Dentro, Anomie
5.3. Masopust 2011 - Maškarní odpoledne pro děti
6.3. Plastic People of The Universe a Garage
7.3. Silent Love
8.3. Marsyas Tour 2011 - Zuzana Michnová & Oskar Pet...
9.3. James Harries & Band (UK) - křest CD Growing Pains
10.3. The Chancers (GB, CZ), Unholy Preachers
11.3. Southpaw
12.3. Future Line: MOI, Sound Pictures
13.3. Divadlo Akropolis: Onehand Jack
14.3. Divadlo Akropolis: Onehand Jack
15.3. United Flavour - Křest CD
16.3. NOHA - křest CD
17.3. St. Patrick's Day
18.3. Music Infinity: Tape (SWE), SoUsedi
19.3. Future Line: FFL: Čistírna pokaždé jinak
20.3. Geisslers Hofcomoedianten: Lakomec
21.3. Divadlo Akropolis: Smrt v růžovém
22.3. Zrní - křest CD, host: Radůza s kapelou
23.3. Tři Sestry, host: Česká Disharmonie
24.3. Teatr Novogo Fronta: Prvotní příznaky ztráty jména
25.3. Respect Plus: Portico Quartet (UK)
26.3. Dramatické studio Škorně: TO PŮJDE! - premiéra
27.3. Sto Zvířat - křest CD
28.3. Dramatické studio Škorně: TO PŮJDE!
29.3. Cartonnage
30.3. Clou

RETRO MUSIC HALL

Francouzská 4, Praha 2, www.retropraha.cz

2.3. Legendary SUIT UP party – CHALLENGE ACCEPTED
4.3. Páteční mejdlo s Robertem Chocholou
5.3. Show must go on!
6.3. Wishbone Ash
7.3. Jiří Schelinger
15.3. Na Stojáka živě - Nekuřácký speciál
17.3. Maturitní ples SSOŠUM
19.3. U2 POPTARTS
24.3. HARLEJ TOUR 2011

ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1, www.rockcafe.cz

bitch and chips2.3. Kino: Architekt odpadu
3.3. Orchestr dosledního dne a Lajky
4.3. River Jordan, Memphis, Glasswall, No Good Ok 20.00, Dj
6.3. Kino: Ozvěny Anifestu - AniFest speciál Celkem 83. min
8.3. FreeZone: Bayer a United Heads
11.3. RockFest: Up Against It, Výčep, Orient Xpress
12.3. Hip Hop Night Live: Gambrz Reprz, Mvp, Karel Král
14.3. Koncert VŠEM - doprovodná akce festivalu Jeden Svět
15.3. FreeZone: Triglav, Mauritius, Ora Et Labora
16.3. Mr.Loco (křest CD „Na Balkáně")
17.3. Bitch & Chips Party: Bitch & Chips, Radio Dead Ones (DE), Keen (DE)
19.3. Rocknroll Forever Fest: The Carburetors (NOR)
20.3. Kino: Ozvěny Anifestu - AniFest speciál
22.3. FreeZone: Bad Ass Honkies, Ticho De Pre Cupé Band, Kapišto
23.3. Jaromír 99 a Dušan Neuwerth, Host: Ille
24.3. Rock Café Contest: Dc Headline, Zpětná Vazba, Dědovy Blechy
25.3. SPS (křest CD), hosté: Punk Floid, Bobr Chutná 2x
26.3. Silverstein (CAN), There For Tomorrow (USA), While She Sleeps (UK)
27.3. Divadlo Bez Prken uvádí: Pavlov, pes a zvonek
28.3. Eyes Set To Kill (USA), Vanna (USA), Stray From The Path (USA)
29.3. FreeZone: False Hope, host
30.3. Big Band Tomáše Hajíčka

RADOST FX
Bělehradská 120, Praha, www.radostfx.cz

3.3. Fx Bounce! March Godzilla Special, Dj Kwé Dj Noir
4.3. Student's Extravaganza Dj's: Logic, Chris 93., Dj Godz
5.3. Soultrain Weekenders Resident Dj's: Rico (UK), Big J (USA), Ama Aka 12play (Mali), If It Moves Funk It!
8.3. Nation 2 Nation, Djs: Big J (USA) & Rico (UK)
10.3. Fx Bounce! The Diamond Night Dj Kwé Dj Jorgos Dj Rawal
11.3. Lollypop, Dj´S: Vilém & Gen -D
12.3. Soultrain Weekenders Resident Dj's: Rico - Uk, Big J - Usa, Ama Aka 12play (Mali), If It Moves Funk It!
17.3. Fx Bounce! From Bratislava 2 Prague Dj Kwé Dj Noir Special Guest: Dj Yanko Král
18.3. Dj Food Dj's: Dj Food Aka Strictly Kev (UK), Ghonzales, Tuco, 2k
19.3. Soultrain Weekenders Resident Dj's: Rico (UK), Big J (USA), Ama Aka 12play (Mali) , If It Moves Funk It!
24.3. Fx Bounce! Funk Moguls Special Dj Kwé Dj Jorgos
25.3. Remember House Dj´S: Bidlo, Loutka
26.3. Party Beats Dj's: Rockstar, Lumichell, Siles
31.3. Fx Bounce! Carribean Connection Special Dj Kwé Dj Rawal

STYX
Sokolovská 144, Praha 8 – Karlín, www.clubstyx.cz

2.3. Minimal Session - Dj Cray
3.3. Freaky Phuckin´Birthday - Dj Stention & Guest
4.3. Marshmellow Night - Dj Appu, Dj Msx
5.3. Welcome To Hell - Pravidelná Ebm & Fetish Party
6.3. Nedělní Biograf
7.3. New Faces – Šance Pro Začínající Djs
8.3. Elektrický Bál - Djs: Biker, Curfew Aka Sagvan Tofi
9.3. Expectation - Dj Daun, Dj Mcb, Dj David Justián
10.3. Beam - Dj Ascha
11.3. Don´T Stop The Music - Dj Grima, Tuleň, Dj Xakroo
12.3. Dnb Fever Session - Dj Eska, Dj Stantha, M.Pete, Bluefor
14.3. New Faces – Šance Pro Začínající Djs
15.3. Spiritual Mushrooms Gathering - Zero Point Djs
16.3. Strange Rhythms - Djs Dredd Divizion
17.3. Three Letters Session - Dj Tmx, Dj Mcx
18.3. Kouzelný Kolotoč
19.3. Big Break Boutique - Dj Pauls.B, Dj Toner, Dj Petr-Ik
20.3. Nedělní Biograf
21.3. New Faces – Šance Pro Začínající Djs
22.3. Spiritual Mushrooms Gathering
23.3. Drumy I Nedrumy – Honey, Dj D.Resist, Papaya
24.3. Alien Meeting 2 - Djs: Wtm Soundsystem A Hosté, Djs: Vaclav, Dj Dr.Kohes – Birthday Dr.Kohes
25.3. My Name Is Techno: Lamycz And Shimita Birthday Bash - Djs: Dj Pavel Krejdl, Dj Franke, Zwooky Vs Halama, Lamy A Shimita
26.3. Lost In Bass - Djs: Dj Dieda, Thomas Corotron, Idiot & Guest, Vj: Kecibrrr
27.3. Nedělní Biograf
28.3. New Faces – Šance Pro Začínající Djs
29.3. Spiritual Mushrooms Gathering
30.3. Let´S Go - Djs: Dj Black Fool, H.D.A
31.3. Inside - Dj Bica, Ezop

VAGON
Národní 25, palác Metro, Praha 1, www.vagon.cz

narot4.3. Ga Fest: Gauč, Albert Brojlller, Ro-Sham-Bo, OriginalReceptura, Epic Fail
5.3. Rolling Stones Revival Band Brno, Ozzy Osbourne & Black Sabbath Revival
6.3. The Rockers, Caktus Showband, Daryl Green
7.3. Sabra Cadabra, The Cell
8.3. Revelation, Animé
9.3. Janis Joplin Revival (Táňa Máňa Poláčková)
10.3. 20 Let Reggae Klubu Radia 1 !!: Dub.O.Net, Feher Fekete Kerek
11.3. 19.00 Seattle Rev.Párty No.26: Nirvana, Pearl Jam, Aic, Big Machine
12.3. Professor (Beatles, Lennon, Deep Purple, Queen, Ac.Dc, Etc...)
13.3. All Tomorrow´S Parties Band, Jumping Jellyfish
14.3. Záviš - Kníže Pornofolku
15.3. Dukla Vozovna, Crossband, Infinite
16.3. Skalená Treska, Juicy Freak
17.3. Pink Floyd Revival - Distant Bells
18.3. U2 Revival Desire Band
19.3. Živé Kvety
20.3. Roxette Revival Rockset
21.3. Pepa Lábus & Spol, Baťa & Kalábůf Něžný Beat
22.3. Psí Vojáci
23.3. Ahmed Má Hlad, Neočekávaný Dýchánek
24.3. Led Zeppelin Revival, The Beatles Revival
25.3. Queenie - Queen Revival
26.3. Našrot - Křest Knihy, Dvd, Cd
27.3. Jimi Hendrix Free Stone Czech Experience - Dani Robinson (U.S.A.)
28.3. Jéjé Neduha & Extempore, Sabrage, Pianobar
29.3. Klub Zadán
30.3. Schodiště, Uširváč
31.3. Pumpa, Petr Roškaňuk & Blackout

ČECHY

BUENA VISTA CLUB
Kollárova 20, Plzeň, www.buenavistaclub.cz

1.3. Kino - Pedro Almodóvar: Matador
2.3. Trojka z Blues
4.3. After Party s hvězdami Žebříku
5.3. Kotora Fest
8.3. Kino - Pedro Almodóvar: Vše o mé matce
9.3. Michal Pavlíček & Monika Načeva
10.3. Večer S Karaoke
11.3. Indy - Kmbl Show
12.3. Replay & Sarin
15.3. Kino - Pedro Almodóvar: Špatná výchova
16.3. Pavel Liška, Josef Polášek, Martin Zbrožek: Milostný trojúhelník
18.3. Lovely Reggae Night
19.3. Lety Mimo & Ill Fish
22.3. Kino - Pedro Almodóvar: Volver
23.3. Esn A Sally Brown Party
24.3. Večer s karaoke
25.3. Sebevrány
26.3. Latino Night s kapelou Mezcla
29.3. Kino - Pedro Almodóvar: Rozervaná objetí
30.3. Footnote & Girltalk


DIVADLO POD LAMPOU
Havířská 11, Plzeň, www.podlampou.cz

3.3. Múza - 6. postupové kolo
4.3. Houba, The Fialky, Tom 77
5.3. Skupina Štěstí, Rest In Haste, Schrödingerova Kočka
7.3. Expediční kamera
10.3. Múza - 7. postupové kolo
11.3. Die Tornados (DE), Skampararas (POL), Green Smatroll
12.3. Saving Joshua (SWE), Notimefor (ITA) + Hosté
14.3. Expediční kamera
15.3. Travelling - Indonésie
16.3. Elvis Jackson (SLO), host: Amores Perros
18.3. Staré pušky, Nežfaleš, Trvalý následky, Punto D´O.
19.3. Muerta Mente, Pararingapatam
21.3. Travelling - Expedice Gasherbrun I 2009
23.3. Ragnarok (NOR), Nervochaos (BRA), Stíny plamenů
24.3. Múza - 8. postupové kolo
25.3. Disquiet, 0000, Space Farmers
26.3. Authentic Czech Tones Tour
30.3. ZNC
31.3. Diskusní fórum jeden svět & Feher Fekete Kerek

HOUSE OF BLUES
Černická 10, Plzeň, www.houseofblues.cz

4.3. Mediterian
11.3. Košík Band + Velký Voči
18.3. Šárka Rezková
19.3. Zumbamaraton Afterparty
25.3. Sifon
26.3. Tanit - křest nového CD! host: Telefon

ROCK CLUB PONORKA
Jiráskova 29, Pardubice, www.ponorka-rc.cz

4.3. Malignant
5.3. House Perception by saxophone Vol. 2.
10.3. Red Hot Chili Pepers rev., Rage Against The Machine rev.
11.3. The naive rock and Joke Extempore Band.
17.3. Michal Šindelář.
18.3. Nšoči + Pitocha
19.3. Pure Brutal Connection Tour: Drzý Čert, Zordon, Gordon Shamway
25.3. Redrum Party
26.3. Znouzectnost - 25 Let Tour + hosté
31.3. The Wavemen (USA.CZ) + Gentle Patience

ZACH'S PUB
Palackého nám. 2, Plzeň, www.zachspub.cz

3.3. Luboš Pospíšil
4.3. Drink Party, Berentzen
10.3. Sexy Folk, Jananas
11.3. Drink Party, Lemond
17.3. St.Patrick´S Party S Pivem Guiness: Hraje Poitín
18.3. Drink Party, Irish Whiskey Jameson
19.3. Drink Party, Irish Whiskey Tullamore Dew
24.3. Elektronický Gesamtkunstwerk Ondřeje "Sifona"Anděry, Www
25.3. Drink Party, Morgan Spiced
31.3. Záviš

MORAVA

HUDEBNÍ KLUB STOUN
Jiřího z Poděbrad 3109, Frýdek – Místek, www.stoun.cz

2.3. Stoundrum
4.3. Videohity Ze Záhrobí
5.3. No Name
8.3. Electrobeat Theatre
9.3. Stoundrum
10.3. True Life - Projekce
11.3. To Zvířat
12.3. Hity Za Záhrobí 18+
16.3. Stoundrum
17.3. Unshine & Downbelow – Křest Cd
18.3. Bass Contact 5
19.3. Vec & Zverina & Hip-Hop Party
22.3. Electrobeat Theatre
23.3. Stoundrum
24.3. Studentská Party
25.3. Hity Za Záhrobí 18+
26.3. Bass Invasion
30.3. Stoundrum
31.3. Fm City – Hip Hop Party

KOFOLA MUSIC CLUB
Bruntálská 72, Krnov, www.kofolamusicclub.cz

monkey4.3. No Name
5.3. LatinskoAmerickaParty2 Dj. Muflon + hosté
9.3. Divadlo - Radosti Mládí aneb Velká tragédie na pozadí malých událostí
12.3. Monkey Business
16.3. Smokie (UK) + host: The Cell
18.3. Jananas
19.3. United Flavour
25.3. Nirvana Revival Fecal Matters




STARÁ PEKÁRNA - HUDEBNÍ KAVÁRNA
Štefánikova 8, Brno, www.starapekarna.cz

2.3. Jure Tori (SLO)
3.3. Etno jaro ve Staré Pekárně - Tubabu
4.3. Gazpačo, The Form
5.3. Psband
8.3. Eggnoise - jazzpop & jazzvocal
9.3. Los Perdidos
10.3. Etno jaro ve Staré Pekárně - Ahmed Má HLAD
11.3. PIPI-DUPU
14.3. Peter Szendöfi (HUN)
15.3. Fabio Delvo Quartet (ITA.CZ), modern jazz & groove
16.3. Komassage, FullSTOP
18.3. Mashy Muxx, Don Juan Disco
19.3. Hadry Z Těla, Síla
21.3. Rs Band
22.3. Martin Brunner Trio - modern piano jazz
23.3. Konvrzek Jiří + vernisáž
24.3. Etno jaro ve Staré Pekárně Pekárně - Živé kvety
25.3. Ucan2, Aivn
26.3. Jazzový taneční večer
28.3. Jakub Ursíny trio
29.3. Tom Jegr & Gang
30.3. Šteflíčková Jana
31.3. Etno jaro ve Staré Pekárně - Neočekávaný dýchánek
xclnt
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím