THE FRAMES SE VRACÍ DO PRAHY

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Irští THE FRAMES se do Čech rádi vracejí a znají pražskou klubovou scénu. Jejich premiérové vystoupení v Divadle Archa 12. února se přitom uskuteční na jejich výslovné přání.

THE FRAMES SE VRACÍ DO PRAHY THE FRAMES SE VRACÍ DO PRAHY

The Frames založil v roce 1990 Glen Hansard poté, co byl doporučen k Island Records jako velký talent. Kapela v prvních letech svého života procházela personálními výměnami a také častými změnami nahrávacích společností. Nicméně se jí dařilo oslovovat svými hluboce prožitými písněmi a bezprostřední koncertní prezentací stále širší okruh posluchačů. Koncertní sílu kapely potvrzují i dvě velmi vydařená živá alba. To první z roku 2002 "Breadcrumb Trial" natočené v Brně a vydané Indies i to poslední z loňského roku "Set List". Pro letošní rok připravila kapela již šesté řadové album, které pod názvem "Burn The Maps" vychází 8. února (u nás Maximum Underground).

www.theframes.com
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím