Beady Eye zůstali za očekáváním, Anglii pořád vládne Adele

Vydáno 06.03.2011 | autor: redakce

Debut Different Gear, Still Speeding nedokázal sesadit z trůnu aktuální desku Adele, která tak dominuje britskému trhu již šest týdnů za sebou.

Beady Eye zůstali za očekáváním, Anglii pořád vládne Adele beady e_top

beady e_topBeady Eye zůstávají za branami úspěchuBeady Eye je projekt bývalých spoluhráčů z Oasis. Vedle Liama Gallaghera hrají v kapele ještě Gem Archer, Andy Bell a Chris Sharrock.  

Společně s producentem Stevem Lillywhitem (The La's, Morrissey, U2) vstoupili Beady Eye v červnu do studia RAK Studios v Londýně a za 12 týdnů vyprodukovali něco, o čem Gem říká "to nejlepší, do čeho jsem se v životě zapojil."

Při pohledu na deset nejprodávanějších desek jsou britští fanoušci poněkud jiného názoru. 21, tedy aktuální studiovka Adele, se drží na špici prodejní hitparády již šest týdnů v řadě.

A přestože Beady Eye nabídli před vydáním alba tři povedené singly, na sesazení Adele z prvního místa to nestačilo.

 

Beady Eye zároveň vyjeli na turné po Ostrovech, první koncert odehráli 6. března v Manchesteru. Playlist podle očekávání neobsahuje žádnou píseň z repertoáru Oasis. "Nebylo by správný hrát ty skladby bez Noela. Většinu těch klasických songů totiž napsal on a to byli Oasis," řekl Liam.

Top 10 alb, Velká Británie:

1. Adele - 21
2. Jessie J - Who You Are
3. Beady Eye - Different Gear, Still Speeding
4. Adele - 19
5. Rihanna - Loud
6. Bruno Mars - Doo Wops & Hooligans
7. Clare Maguire - Light After Dark
8. Mumford & Sons - Sigh No More
9. Alexis Jordan - Alexis Jordan
10. Cee Lo Green - The Lady Killer 


mp


beady e_top
zavřít