Michael Foret přezpíval píseň Petra Muka

Vydáno 14.06.2012 | autor: redakce

Zpěvák Michael Foret je v poslední době vidět víc na divadelním jevišti než na koncertních pódiích. V muzikálu Les Misérables - Bídníci se mění v revolucionáře Enjolrase a v boji za svobodu na barikádě následně umírá. Přesto se však věnuje i sólové kariéře.
foretJako poctu Petru Mukovi, kterého obdivoval a jehož hity měl moc rád, se rozhodl vzkřísit jednu z jeho písniček. Jde o hit z roku 1997 Přicházíš s Láskou. „Tahle píseň se mi odjakživa líbila, navíc se mi pokaždé tak nějak připletla do cesty, když jsem prožíval své citové záležitosti, takže k ní mám i osobní vztah. Nápad předělat ji vznikl při zkoušení Bídníků. S kolegyní Petrou Peterovou, která s Petrem Mukem několik let zpívala jako vokalistka, jsme přemýšleli, co bychom spolu mohli podniknout. Jsme velcí kamarádi a hlasy nám k sobě dobře jdou. Napadlo nás zkusit oprášit a znovu nazpívat právě tuhle písničku. Později jsme společně s producentem Filipem Gemrothem dlouho přemýšleli nad tím, jak novou verzi uchopit tak, abychom zachovali původní výtečnou muzikálnost písně a zároveň ji obohatili o moderní prvky, aby byla přístupná i mladší generaci, která tu „mukovskou" éru už nemusí pamatovat," říká Foret.

Aktuální singl Michaela Foreta lze exkluzivně koupit za 35 korun prostřednictvím internetu.zdroj: TZ, dm

0,00

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

Tichá dohoda Hrady CZ Vypsaná fixa
Banner
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím