B-Side Band a Vojta Dyk vezmou během turné fanoušky na bar, vzdají také poctu Karlu Černochovi

Vydáno 12.03.2017 | autor: redakce

Po roční odmlce se zpěvák Vojta Dyk a kapela B-Side Band s bandleaderem Josefem Buchtou vrátí na koncertní pódia v celé České republice. Turné startuje už 15. března v Plzni. 

B-Side Band a Vojta Dyk vezmou během turné fanoušky na bar, vzdají také poctu Karlu Černochovi B-Side Band a Vojta Dyk vezmou během turné fanoušky na bar, vzdají také poctu Karlu Černochovi

Nový stage design, který by měl pro diváky koncertu evokovat návštěvu oblíbeného baru. Za barem přímo na pódiu bude v rámci show barman, který bude míchat koktejly. Nový repertoár tvořený především autorskými skladbami, ale i největšími světovými hity v novém aranžmá pro B-Side Band. Pocta Karlu Černochovi v podobě dvou písniček. A není vyloučeno ani taneční číslo. Tohle všechno slibuje nové turné, které statuje již příští týden. A jak je vidět z videopozvánky, turné slibuje hlavně uvolněnou náladu, kterou přináší posezení s přáteli.

LIVE: Vojta Dyk a B-Side Band složili v Brně skvělou show z předělávek. Vzpomínali i na oběti z PařížeV současné době je zpěvák s kapelou v plném nasazení na zkouškách. Prvními diváky se stanou ti v Měšťanské besedě v Plzni 15. března. Další koncerty proběhnou například v Příbrami, Ústí nad Labem, Hradci Králové, Pardubicích nebo ostravském klubu Garage. Tři koncerty proběhnou v brněnském Sono Centru (24. - 26. 4.).

vložte odkaz, text nemažte

V druhé polovině jarní části turné zavítá Vojta Dyk a B-Side Band do Velkého Meziříčí, Olomouce a Luhačovic. Pražské koncerty jsou naplánovány na 10. a 11. května do karlínského Fora a do holešovické La Fabriky. Kapela s Dykem se objeví rovněž na letních festivalech a koncerty budou pokračovat až do konce roku.

tz, jm

Témata: Vojta Dyk, B-Side Band, turné, koncerty

zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím