Beyoncé připravuje vlastní film. Hotentotskou Venuši si v něm zahraje sama

Vydáno 03.01.2016 | autor: redakce

O Beyoncé je známo, že nedostatkem ambicí netrpí a kdykoli si určí nějaký cíl, do puntíku jej splní. Teď si prý umanula vyhrát Oscara. Pomoci ji k tomu má film o Saartjie Baartman, africké otrokyni, která žila na přelomu 18. a 19. století. K němu píše scénář a chystá se objevit v hlavní roli. 

Beyoncé připravuje vlastní film. Hotentotskou Venuši si v něm zahraje sama Beyoncé má kromě zpěvu ambice i v herectví

Saartjie Baartman žila v Africe do svých 21 let, poté ji britský lékař William Dunlop odvezl do Londýna, kde ji vystavoval zvědavým divákům v panopticích.  Pozornost vzbuzovaly zejména její výrazné ženské rysy, pro které si vysloužila přezdívku Hotentotská Venuše. Zemřela v roce 1815 v pouhých 26 letech, příčina smrti nebyla zveřejněna. Její pozůstatky pak byly vystavovány v muzeích a ještě mnohokrát zkoumány. 

VIDEO: Naughty Boy si do Runnnin' přizval skvělou Beyoncé

Beyoncé prý nyní o ní čte jednu knihu za druhou, aby byla schopná její příběh správně odvyprávět a vžít se do její role. Podle zdroje deníku The Sun se popová diva touží stát také uznávanou herečkou a její zvláštní motivací je zisk Oscara. Několik rolí už má sice za sebou, ale až chystaný snímek o utiskované otrokyni má být zlom v její herecké kariéře. 

NME, jm

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

Abraxas The Silver Shine Musicfest Přeštěnice Metronome Supercrooo  Robert Plant Topfest.cz
Banner
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím