Jana Lota a Barbora Mochowa vystoupí začátkem května v Cargo Gallery

Vydáno 19.04.2017 | autor: redakce

Zpěvačky Jana Lota a Barbora Mochowa připravují v pražské Cargo Gallery na 3. května společný koncertní večer. Jedinečné hlasy, silné melodie a ženská krása. To jsou hlavní atributy tohoto hudebního spojení a exkluzivního vystoupení s nádechem tajemné melancholie.

Jana Lota a Barbora Mochowa vystoupí začátkem května v Cargo Gallery Jan Lota vydala loni album Do světla

ana Lota se představí s aktuálním albem Do světla a projektem Rudohořím inspirovaným dětstvím, které zpěvačka strávila s rodinou v Krušných horách. Skladby Jana Lota představí v doprovodu zkušených muzikantů: Jana Jakubce (basa), Jana Aleše (klávesy, programming) a Michaela Noska (bicí). 

RECENZE: Jana Lota provází Rudohořím. V Krušných horách zůstává Do světla

Do konce dubna ji čekají ještě čtyři koncerty ze seriálu recitálů Michala Horáčka na Moravě a následně se odebere na delší dobu do Krušných hor, kde bude intenzivně pracovat na druhé části svého albového projektu Rudohořím.

vložte odkaz, text nemažte

Barbora Mochowa v loňském roce debutovala s albem Waiting for the White Raven a byla nejednou označena jako tuzemský objev roku. To dokazuje i aktuální druhé místo ve stejnojmenné kategorii Hudebních cen Žebřík. Deska produkovaná Matoušem Godíkem (Bratři Orffové, Floex atd.) oslovuje především milovníky lyrického, něžně naléhavého popu, ale i příznivce klasické a filmové hudby.

Začátek koncertu je plánován na 20:00, vstupenky jsou k zakoupení v síti smsticket.cz a goout.net.

tz, jm

Témata: Jana Lota, Barbora Mochowa, Cargo Gallery, koncerty

zavřít