Radost FX představuje novou klubovou noc FX Room. Bude živě streamována!

Vydáno 09.01.2017 | autor: redakce

Jak Radost FX slibovala, tak činí. V novém roce přichází s řadou nových klubových nocí a jednou z nich je první live streaming párty s názvem FX Room, kterou má pod taktovkou domácí producentská dvojice Subgate a Tibiza a představí ji světlu světa již v pátek 13. ledna. 

Radost FX představuje novou klubovou noc FX Room. Bude živě streamována! Radost FX představuje novou klubovou noc FX Room. Bude živě streamována!

Pátek 13. 1. nemusí být pro všechny pověstným černým pátkem. Pro Subgateho a Tibizu tato pověra rozhodně neplatí a proto v tento den představí v pražské Radosti FX novou klubovou noc, která změní dispozice tohoto klubu a kde se budou moci její návštěvníci dívat z bezprostřední blízkosti přímo pod ruce všem vystupujícím během celého večera. 

Olga Špičáková (Radost FX) interview: Chceme, aby každý host odcházel s úsměvem na tváři

Pro tento večer bude DJ stage umístěna přímo uprostřed parketu a navíc budou sety vystupujících živě streamovány, tudíž si je můžete užít i u vás doma. 

Na lednové vydání tohoto večera přijal pozvání jeden z předních domácích techno producentů - Makarov, který se může pyšnit celou řadou odehraných vystoupení nejen na předních domácích eventech, ale také například v legendárním německém klubu Tresor Berlin, Chorvatsku či Maďarsku. Za zmínku stojí i jeho produkce, která má support takových jmen jako je Richie Hawtin, Joey Beltram či Umek.

Druhým hostem je českému publiku dobře známý Danny Bright, který je v poslední době součástí známých domácích eventů typu Prigl festival, Mácháč festival, Stability nebo Beats For Love! Výčet hostů uzavírá talentovaná dvojice Wulky a Funspeed, kteří se postarají o rozjezd premiéry tohoto večírku!

Témata: Radost FX, FX Room, party, kluby

zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím