Žebřík 1996

Vydáno 08.08.1997

28.2.1997, DK Inwest Plzeň

Žebřík – s historií naší čtenářské ankety jsme vás seznámili v únoru, v březnu uveřejnili kompletní výsledky její domácí i zahraniční části, slavnostní vyhlášení několikrát anoncovali, čili zbývá jediné: pokusit se prostřednictvím snímků Jiřího Faita, Marcela Rozhoně a Tomáše Martínka přiblížit atmosféru, která posledního února v plzeňském „Domě hrůzy u Radbůzy“ panovala. K vystoupivším: slibní SATISFUCKTION, v premiéře na větších, ne-klubových prknech, rozhodně obstáli a ABRAXAS následně rozpoutal pravé peklo (to jsou ty Imrichovy ohňostroje, plamenomety a děsivé převleky).

Elitní pěvce BÁRU BASIKOVOU, KAMILA STŘIHAVKU doprovázeli nadmíru zdatní instrumentalisté a nutno dodat, že personální změny ve Střihavkových NO GUITARS! Přinesly do kapely potřebný svěží vítr. A J.A.R.? Pokřtili vynikající LP Mein Kampfunk, dostali do varu početné publikum svých příznivců, nadchli nezasvěcené a strhli i ty, kteří do té doby Žebřík vnímali spíš jako společenskou párty než rockový mejdan. J.A.R. byli vyzváni k několika přídavkům, čímž se konec, původně plánovaný na jednu hodinu, o další šedesátiminutovku protáhl.

Žebřík 1996 Žebřík 1996

Zobrazit fotogalerii (37)

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Bicep v Roxy SOUTĚŽ: Med School s Etherwoodem SOUTĚŽ: Nick Cave v kinech SOUTĚŽ: The Offenders v Rock Café SOUTĚŽ: soutěž Rock Meets Classic
Banner
zavřít