Celeste Buckingham

Vydáno 01.10.2012 | autor: Petr Lenk


Mohlo by Vás zajímat

Také v říjnu se rodí zajímavé klipy. Janet Jackson dokazuje, že i na stará kolena má šmrnc, slovenští Korben Dallas zase spojili síly s Anetou Langerovou. Domácí tvorbu reprezentuje ještě David Koller, tu zahraniční Imagine Dragons a Run The Jewels.

Krátce po zveřejnění singlu Writing's On The Wall k nové bondovce ukázal Sam Smith také doprovodný videoklip. A i v něm hraje hlavně na jistotu. Bond a Smith si zkrátka vzájemně moc nesedli.

Křest nového designu magazínu iREPORT proběhl za účasti Lake Malawi, Support Lesbiens, ATMO Music, dále blahopřáli Boris Carloff, Lipo, Sabina Křováková, Mejla Kukulský z Vypsané fixy, moderátor Tomáš Kraus, Slávek Janda z Abraxasu, Thom Artway a další. Kamera Tomáš Vlach

Nejen v klubech se odehrává veškerá hudební zábava. Letos na podzim nás čeká také spousta větších koncertů. Jak se ukazuje, Fórum Karlín začíná být naplno využívaným prostorem a kromě klasických koncertů zde bude uveden také orchestrem doprovozený snímek Kmotr. Na haly si troufá také několik českých kapel včetně Kryštof a Tata Bojs. Jaké další velké koncerty by vám neměly uniknout? Podívejte se v prvním díle našeho přehledu.

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

ir night ban2
Banner
Banner
Banner