TOP 6 videoklipů týdne (70.): Lucie Bílá jako prvorepubliková hvězda, Rise Against přemýšlejí o penězích a štěstí

Vydáno 19.01.2016 | autor: David Stoklas

Druhá polovina ledna opět nabízí skvělou podívanou. Lucie Bílá coby prvorepubliková zpěvačka, Miro Šmajda nabízí optimismus, Rise Against zase zamyšlení a Jonas Blue si libuje v motocrossu. Neopomeňme ani tvrďáky Enter Shikari a zlínskou kapelu Szkrat.

TOP 6 videoklipů týdne (70.): Lucie Bílá jako prvorepubliková hvězda, Rise Against přemýšlejí o penězích a štěstí Lucie Bílá jako prvorepubliková hvězda

RISE AGAINST HRAJÍ NA CITY

Hardrockoví bouřliváci Rise Against se netají společenskou angažovaností. V novém snímku doprovázejícím píseň People Live Here se ocitají v intimní poloze. A jak je u nich zvykem, nutí k zamyšlení. Jsou peníze opravdu všechno, co potřebujeme ke štěstí?

Rise Against vydali před dvěma lety desku s názvem The Black Market. Na tracklistu této už v pořadí sedmé řadovky je právě i skladba People Live Here. Poslední album zvládli představit i minulý rok v Praze.

RYCHLÁ VOZÍTKA JONASE BLUE

Napadá vás něco, co zahřeje v těchto mrazivých časech víc než rozpálená poušť a divoké závody? Nový klip z dílny DJe a producenta Jonase Blue má právě oba dvě zmíněné atributy, takže palčáky dolů, jede se do Sahary!

Rejpal by ale mohl nabídnout, že skladba s názvem Fast Car si zaslouží i nějaká ta rychlá auta. Možná Jonase tlačil budget, a tak si mohl dovolit jen pár koní a motorku. Kdo ví.

LUCIE BÍLÁ LÁKA NA FILM O BAAROVÉ

Zpěvačka Lucie Bílá se ponořila hluboko do atmosféry dvacátých let minulého století. Image klaretové hvězdy jí nesmírně sluší a její nakřáplý hlas je s melodií písně Když tančí ďábel s andělem v dokonalém souznění.

Snímek s názvem Lída Baarová, který mapuje příběh slavné české herečky a jejího vztahu s německým nacistou a ministrem propagandy Josefem Goebbelsem, bude mít slavnostní premiéru už 20. ledna.

Lucie Bílá si k padesátce nadělí novou desku i koncert v O2 areně

 ENTER SHIKARI VZÝVAJÍ VESMÍR

Electro-hardcoreová sebranka z britských ostrovů má ráda vesmírné motivy. V jejich vizuálech se ne jednou objevily vesmírné lodě, hvězdy a další astronomické prvky. Klip k novému singlu Redshift není ničím jiný. Pouť nezměrným vesmírem právě začíná!

Enter Shikari patří k řádce kapel, které si Českou republiku obzvlášť oblíbily. Vždyť minulý rok si zde střihli dva klubové a jeden festivalový koncert. Letošek nebude výjimkou, neboť jejich jméno se objevilo na line-upu festivalu Rock for People, který proběhne začátkem července.

MIRO ŠMAJDA JAKO MOTIVAČNÍ GURU

Miro Šmajda už je asi přesycen všeho negativismu kolem sebe a rozhodl se proti němu bojovat skladbou #Miluj. Ta je doslova koncentrovaným optimismem a nabádá k lásce k životu, přestože občas nehraje fér.

Song doprovodil i klip s podobnou atmosférou. Je v něm snad všechno, co si představíte pod pojmem dobrá nálada. Zvířata, psi, kachny, přátelé, pivo, úsměvy, slzy štěstí, slunce a spousty dalších věcí, které se někdy berou jako samozřejmost, i když to tak někdy nemusí být.

AUDIO: Zatančete si vánoční Valčík. Zpívají Miro Šmajda a Lucie Bílá

SZKRAT A JEJICH PSYCHEDELICKÝ RAPROCK

Zlínská nu-metalová kapela, která si říká Szkrat, je opět trochu blíže svému vysněnému místu na výsluní. Pro příznivce ostrých kytar a ještě ostřejších rýmů si připravila zvizualizovanou skladbu Salvation Army.

Při realizaci nenechali nic náhodě. O zvuk se jim postaral Ecson Waldes z pražského studia Biotech, který dokázal ze Szkrat vytáhnout naprosté maximum. Posuďte sami.

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím